Better Wilds

Better Wilds


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherný automat Better Wilds za reálne peniaze v kasíne OlyBet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,42 %
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, expandujúci Wild symbol, automatická hra, turbo režim

Retro s modernými prvkami

Better Wilds od Playtechu by sme mohli pokojne zaradiť medzi retro automaty, no jeho výrazný farebný 3D dizajn dodáva automatu modernejší nádych. Oslnivé diamanty, zlaté zvončeky a žiariace sedmičky vypĺňajú každé políčko na tomto 5-valcovom online slote. Nájdete na ňom úžasnú špeciálnu funkciu, ktorá sa často na automatoch neobjavuje.

Na dosiahnutie výhry na automate Better Wilds potrebujete vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly zľava doprava. K tomu vám musí vystačiť 5 valcov, 4 riadky a 25 výherných línií. Pozor si dajte na šťastnú sedmičku, ktorá má v hre spomedzi základných symbolov najvyššiu hodnotu. Za 5 sedmičiek na výhernej línií získate 500-násobok stávky.

Na valcoch sa ďalej zobrazujú kartové znaky, čerešne, jednoduché, dvojité a trojité BAR-y či zlaté zvončeky. Farebné prevedenie dodáva týmto tradičným symbolom niečo nové, rovnako ako jasné modré pozadie a svetelná šou v laserovom štýle na pozadí valcov. Nechajte si pustený funky soundtrack a vychutnajte si úplne moderný nádych starej témy. Ako je u Playtech automatov zvykom, pohodlie pri hraní zabezpečí aj funkcia autoplay alebo turbo režim.

Keď Wild symbol ožije

Na automate Better Wilds je len jedna bonusová funkcia, ale je fakt dobrá. Štandardný Wild symbol ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. To nie je žiadne prekvapenie. Viac vzrušenia do hry vnáša zelený diamant objavujúci sa na treťom, štvrtom a piatom valci. Tiež je žolíkom a dopĺňa výherné kombinácie. Funguje však dynamickejším a všestrannejším spôsobom. V podstate ide o akýsi špeciálny Wild symbol. A keď „ožije“, hrou to poriadne zamáva. Pokiaľ ho vytočíte, aktivuje funkciu Special Wilds. Jej čaro spočíva v tom, že spúšťa bezplatné respiny. Zelený diamant sa posúva po valcoch smerom doľava a každým jedným prechodom na ďalší valec sa rozšíri aj na ďalší riadok. Ak by ste napríklad vytočili tento symbol na štvrtom valci, po presune na tretí valec pokryje dva riadky, po presune na druhý valec tri riadky a po presune na prvý valec ho celý zaplní. Naozaj šikovná vecička na tomto slote.

Better Wilds nájdete v kasíne Olybet

Ak máte radi retro v kombinácii s modernejším prevedením, online výherný automat Better Wilds by sa vám mohol zapáčiť. Bonusová funkcia Special Wilds s bezplatnými respinmi, počas ktorých sa Wild symbol posúva po valcoch a rozširuje po riadkoch, je naozaj skvelá. Vyskúšajte si tento slot v online kasíne, napríklad na Olybet.sk. Výborne sa hrá aj na mobile.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech