Joker Strong

Joker Strong


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Joker Strong za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro výherný automat
Dátum vydania: Júl 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno (verzia Joker Strong GO)
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, bonusová hra, dvojnásobok výhier, automatická hra

Pekná oddychovka od Kajot-u

Poviete si, nie je už tých klasických, ovocných, či retro automatov na trhu s kasínovými hrami akosi priveľa? Nuž máte nepochybne pravdu, ale nie je veľa takých, ktoré vás budú baviť a hlavne prinášať zaujímavé výhry. Radi by sme vám predstavili ďalší z radu retro automatov, ktorý je tak trošku neobyčajný. Ide o Joker Strong a je výtvorom spoločnosti Kajot.

Skladba hracieho automatu Joker Strong je klasická – ide o 5-valec s 3 riadkami. Fixných výherných línii je síce len 5, no čo určite oceníte je, že výherné kombinácie platia v oboch smeroch. Čiže zľava doprava počínajúc prvým valcom vľavo, ale aj sprava doľava začínajúc posledným valcom vpravo. V prípade, že vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Keďže ide o retro výherný automat, na valcoch sa točia klasické symboly ovocia, sedmičiek a BAR-ov. Všetko pekne nakreslené. Najvyššiu hodnotu má symbol sedmičky. Za tri sedmičky získate 20-násobok stávky, za štyri to je 200-násobok, no a za päť dokonca 1000-násobok. A to je už naozaj pôsobivé číslo.

Magic Joker s expandujúcim Wild symbolom

Slot disponuje dvoma špeciálnymi symbolmi. Klasický Wild symbol (zelený Joker) v pozícii žolíka dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše ak sa objaví v strede automatu, teda na druhom riadku tretieho valca, aktivujte sa bonusová hra Magic Joker. Žolík sa začne postupne presúvať (expandovať) na všetky vonkajšie hracie políčka a môže tak vytvoriť niekoľko výherných kombinácii za sebou. V hre nechýba ani Scatter symbol. Pokiaľ ho vytočíte minimálne 3-krát, obdržíte okamžitú výhru. Za vytočenie identického symbolu na všetkých políčkach automatu sa celková výhra automaticky zdvojnásobí.

Skúste najprv zadarmo v kasíne DOXXbet

Retro automat Joker Strong si môžete vyskúšať úplne zadarmo v online kasíne DOXXbet a to bez akéhokoľvek rizika straty peňazí. Netreba vykonať žiadnu registráciu či prvotný vklad. Jednoducho iba zakliknete „hrať pre zábavu“.

Joker Strong vs. Joker Strong GO

Vďaka hre zadarmo si môžete v kľude vyskúšať všetky funkcionality hry, no najmä ovládanie. To sa medzi počítačom a telefónom mierne líši. V rámci PC verzie sú ovládacie prvky v jednom riadku pod valcami, no pri mobilnej verzii s prívlastkom GO (vertikálnej polohe) sú jednotlivé tlačidla porozhadzované pod sebou, taktiež pod valcami. V horizontálnej polohe telefónu sú ovládacie prvky zobrazené na boku. V každom prípade je však všetko prehľadné a jednoduché. Tak smelo do toho, držíme palce.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games