Crazy Fruits Street

Crazy Fruits Street


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Crazy Fruits Street za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5 (obojsmerné)
Výhernosť (RTP): 95 - 97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, freespiny, progresívne jackpoty, automatická hra, rýchla hra

Vo svete online automatov sa každá hra snaží prekonať tie ostatné v inováciách a grafických vychytávkach. A to ani zďaleka nie je prípad Crazy Fruits Street. Tento slot z ponuky TIPOS kasína vás zoberie na výlet do digitálneho sadu, kde klasickej ovocnej zábave dáva nostalgický nádych. Bez zbytočných čačiek-mačiek a s ľahko pochopiteľným herným mechanizmom ponúka tento slot nenáročnú zábavu, ktorá je ako stvorená pre tých, ktorí chcú vypnúť od premakaných moderných hier.

Grafické a hudobné prevedenie automatu

Online slot Crazy Fruits Street od Kajot Games môže na prvý pohľad pôsobiť dosť infantilne, ale na druhej strane v dnešnom zložitom svete moderných automatov aj oddychovo. Symboly ovocia na valcoch vyzerajú ako vystrihnuté z obrázkovej knižky pre najmenších. Umiestnené sú na jednofarebnom modrom plátne, ktoré pôsobí upokojujúco. Čo zamrzí je absencia hudby. Ošúchané retro zvuky počas točenia valcov a po výherných kombináciách nám po čas pílili uši a radšej sme ich vypli.

Vlastnosti hry Crazy Fruits Street

Hrací automat Crazy Fruits Street je vybavený 5 valcami, 3 riadkami a 5 fixne danými výhernými líniami. To je na 5-valec celkom málo, pravda? Nebudeme vás viac napínať a prezradíme, že týchto 5 výherných línií je obojsmerných. Rovnako ako v hre Hot'n'Fruity. Čiže máte oveľa vyššiu šancu dosiahnuť výhernú kombináciu. Mimochodom tá musí pozostávať z minimálne troch rovnakých symbolov. Či už ide o ovocie, hviezdy alebo sedmičky.

Ovládanie automatu je hladké a bezproblémové na akomkoľvek zariadení. Všetky dôležité ovládacie prvky sú umiestnené intuitívne, takže môžete ľahko zmeniť výšku stávky na požadovanú hodnotu jednoduchým stlačením tlačidla plus alebo mínus. A ak máte radšej nepretržitú akciu bez manuálneho zásahu, stačí zapnúť funkciu Autoplay, ktorá za vás preberie kontrolu.

Bonusy a špeciálne funkcie

Wild symbol, označený ako Multi Joker, sa objavuje výlučne na valcoch dva a štyri, kde funguje ako žolík, teda všestranný náhradník bežných symbolov a zároveň ako násobiteľ výhier. Akákoľvek výherná kombinácia obsahujúca jeden Multi Joker získa dvojnásobnú hodnotu, kým dva takéto symboly výhru vynásobia x4.

Ďalej je tu symbol Joker, ktorý má dvojitú úlohu ako Wild a Scatter. V prípade, že sa tento symbol objaví v strede tretieho valca, aktivuje funkciu 5 bezplatných pretočení, teda freespinov. Počas bonusovej hry zostáva Joker ako WIld symbol roztiahnutý na celom strednom valci, čo zvyšuje možnosť získať výherné kombinácie.

Progresívny Kajot Joker Bonus v kasíne

V niektorých kasínach môžete s každým pretočením za reálne peniaze nečakane získať aj jeden zo štyroch progresívnych Jackpotov označovaných aj ako Joker Bonus - Bronze, Silver, Gold alebo Platinum. Tento jackpot je exkluzívny práve pre Kajot automaty a šancu získať ho máte len v niektorých kasínach, napríklad aj v spomínanom slovenskom online kasíne eTipos.sk. Vyskúšajte si automat Crazy Fruits Street zadarmo vo forme demoverzie. Prajeme veľa šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games