Hot'n'Fruity

Hot'n'Fruity


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Hot'n'Fruity za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Obojsmerné výherné línie, 2x Wild symbol, re-spiny, Gamble (Risk), turbo režim, automatická hra

Moderný ovocný automat Hot'n'Fruity

Hot'n'Fruity od spoločnosti Tom Horn je výherný automat s ovocnou tematikou. Moderné prevedenie síce trochu odporuje klasickej téme, no v konečnom dôsledku ide o hru, s ktorou sa zabavíte a stráviť pri nej môžete niekoľko hodín. Pýši sa dvoma Wild symbolmi, pričom jeden z nich aktivuje bezplatné re-spiny.

Online hrací automat Hot and Fruity je vyskladaný do 5 valcov a 3 riadkov. Výherných línií je na ňom 10 a rovnako ako na online slote Desert Drag platia v oboch smeroch, čiže zľava doprava aj sprava doľava. Aj preto v ovládacom riadku pod valcami svieti 20 výherných línií. Valce poháňa šľahajúci plameň na čiernom pozadí, čoho výsledkom je naozaj pútavý dizajn. Jasne nakreslené symboly a ohnivé animácie dodávajú hre moderný lesk, soundtrack navodzuje upokojujúcu atmosféru.

Na získanie výhernej kombinácie musíte vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly. Menej získate s ovocnými symbolmi, o niečo viac so zvončekom a červenou sedmičkou. Za 5 znakov sedmičky ide o výhru v hodnote 50-násobku stávky, čo síce nie je až také terno, no netreba zabúdať na fakt, že výherné kombinácie sú obojsmerné. Pokiaľ vás lákajú vyššie násobky, skúste šťastie na automate Hot Blizzard, kde za päťnásobné vytočenie červenej sedmičky vyhrávate 1000-násobok stávky.

2x Wild symbol a bezplatné re-spiny

Výherný automat Hot'n'Fruity neponúka žiadnu bonusovú hru, ba dokonca ani freespiny. Aj napriek tomu by sme ho až tak negatívne nevnímali, pretože na valcoch sa točia 2 druhy Wild symbolov. V oboch prípadoch ide o hviezdy, pričom jedna je označená písmenom W a tá druhá písmenom R.

Wild symbol W je klasický divoký symbol, ktorý sa objavuje na všetkých piatich valcoch a ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Wild symbol R je rovnako ako vo „wéčkovej“ verzii žolíkom a taktiež supluje chýbajúce symboly v kombinácii. Rozdiel je v tom, že aktivuje funkciu Re-spin Wild. Počas tejto funkcie sa symbol rozšíri na ostatné riadky a celý valec zostane zafixovaný. Následne sa bezplatným re-spinom roztočia zvyšné valce, čo môže veľmi ľahko viesť k zisku niekoľkých výherných kombinácií. Špeciálna funkcia skončí vtedy, keď sa na valcoch neobjaví žiadny nový Wild symboly R alebo k re-spinu došlo už 3x za sebou. Aby sme nezabudli, Wild symbol R sa objavuje len na druhom, treťom a štvrtom valci.

Hraním online hracieho automatu Hot'n'Fruity v slovenskom kasíne eTipos.sk môžete vyhrať niektorý z troch progresívnych kasínových Jackpotov. Hodnotu zlatého, strieborného a bronzového Jackpotu vidíte priamo na valcami každého automatu, ktorý ich obsahuje. Už len trochu šťastia a výhra je vaša.

V kasíne eTipos aj zadarmo

Hot'n'Fruity od Tom Horn je síce ďalší ovocný online automat, no v modernom prevedení. Nepúta pozornosť len vzhľadom, ale predovšetkým dvoma Wild symbolmi, z ktorých jeden aktivuje aj bezplatné re-spiny. My sme sa pri ňom výborne zabavili a hru odporúčame aj vám. Vyskúšajte si v online kasíne kľudne aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn