Desert Drag

Desert Drag


Hodnotenie od Grisio VIP Club Booming Games
Autor hry: BOOMING GAMES
Téma automatu: Športové automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9 (obojsmerné)
Výhernosť (RTP): 96,11%
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, výherné kombinácie v oboch smeroch

Staňte sa súčasťou automobilových pretekov na americkom západe, pokúste sa vyhnúť policajným hliadkam a vyhrajte prvú cenu. Online hrací automat Desert Drag je plný nadupaných áut, vďaka ktorým zažijete divokú a nespútanú jazdu.

Desert Drag je produktom spoločnosti BOOMING GAMES, ktorá sa v iGaming priemysle objavila v roku 2014 a na svedomí má už viac ako 50 kasínových hier vrátane množstva hracích automatov. Napriek tomu, že na trhu pôsobí relatívne krátko, spoločnosť zaznamenala rýchly nárast popularity medzi fanúšikmi online výherných automatov. Všetky hry boli vyvinuté pomocou najnovšej technológie HTML5, čiže hráči si ich môžu vychutnať aj na svojom mobilnom zariadení.

Výherné kombinácie platné v oboch smeroch

Desert Drag tvorí 5 valcov, 3 riadky a 9 variabilných výherných línii. Tie si nastavíte ľubovoľne podľa seba. Tento slot sa nijako extra neodlišuje od iných automatov, avšak má v sebe zakomponovanú jednu zaujímavú vec, ktorú určite oceníte. Výherné kombinácie platia zľava doprava, ale aj zprava doľava. Podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo resp. vpravo a v neprerušovanom slede pokračovať aspoň 3 rovnaké symboly vľavo resp. vpravo. Toto obojsmerné pravidlo sa neuplatňuje vtedy, ak je výherná kombinácia vyskladaná z 5 symbolov. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Absencie freespinov a bonusového kola sú citeľné

Čo nás na tomto automate po krátkom čase hrania trošku zamrzelo, bola jeho slabšia ponuka bonusových možností. Valce obsahujú Wild symbol, ktorý klasicky plnú funkciu žolíka a teda supluje všetky chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Hodnota každej výhernej kombinácie, kde figuruje aj divoký symbol, je zdvojnásobená.

Na valcoch nájdeme taktiež Scatter symbol (policajný maják), no ten nespúšťa žiadnu ďalšiu bonusovú hru alebo freespiny. To je veľká škoda! Ak sa vám ho podarí vytočiť 2x, získate 9-násobok stávky (pri 9 aktívnych líniách vo výške 1 eura na líniu), za 3 scatter symboly máte 45-násobok stávky, za 4 až 90-násobok a za 5 dokonca 900 násobok stávky. Čo je dôležité, kombinácia scatter symbolov je výherná aj vtedy, keď nie je vytočená na aktívnej hernej línii. Tieto symboly však musia byť na susediacich valcoch.

Zajazdiť si môžete v online kasíne

Pokiaľ ste milovníkom vytunovaných áut, tento slot si určite vyskúšajte. Točenie valcami je doladené o nefalšovaný rachot motorov, pískajúcich bŕzd a každá jedna výherná kombinácia má jedinečný zvukový efekt, ktorý vo vás vyvolá pocit, že ste na skutočných pretekoch. Zajazdite si pokojne len tak, zadarmo. A až sa rozhodnete hrať reálnu hru, nezabudnite využiť kasínové bonusy pre nových i verných hráčov.

Športové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Booming Games