Cherry Bomb

Cherry Bomb


Hodnotenie od Grisio VIP Club Booming Games
Autor hry: Booming Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, expandujúci symbol, voľné pretočenia, Gamble (Risk)

Slnko, pláž a sladké drinky na valcoch

Pokiaľ máte zimy dosť a akútne potrebujete tropickú dovolenku, kde by ste celé dni nič nerobili, ale len cuckali sladké ovocné drinky, vyskúšajte si online výherný automat Cherry Bomb od Booming Games. Čaká vás obrovská ovocná nálož na slnkom zaliatej pláži.

Cherry Bomb sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a maximálne 10 výherných línii. Ich počet si môžete zvoliť podľa seba. Prostredie hry je veľmi živé a farbisté, hrou sprevádza príjemná hudba, pri ktorej keď zavriete oči, budete mať pocit, že ste sa ocitli na nejakej karibskej pláži.

Výherné kombinácie sú platné zľava doprava, no za určitej podmienky aj v opačnom smere. To si však vysvetlíme v odstavcoch nižšie. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na línii platí len tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

Výherné línie v oboch smeroch

Na valcoch nenájdete nič okrem symbolov sladkého a čerstvého ovocia. Banány, melóny, pomaranče, hrušky, jablká, maliny, kiwi. Každý jeden druh má svoju hodnotu, no k výraznejším výhram sa dopracujete prostredníctvom dvoch špeciálnych ovocných symbolov.

Čerešňa je Wild symbolom a v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho už minimálne dva tieto symboly vytvárajú samostatnú výhernú kombináciu. A to nie je všetko. Pokiaľ by ste čerešňu vytočili aspoň 3-krát, ďalších 10 pretočení budú výherné kombinácie platiť v oboch smeroch. Čiže nielen klasicky zľava doprava, ale aj sprava doľava. Samozrejme v neprerušovanom slede. Ak sa vám podarí počas tohto módu vytočiť 5 rovnakých symbolov, výhra bude zdvojnásobená, pretože ste získali výhernú líniu aj zľava, aj sprava.

Expandujúce symboly platné kdekoľvek

Ďalšou lahôdkou je Scatter symbol vyobrazený ako slivka. Za 3 a viac jeho zobrazení aktivujete 10 voľných pretočení. Tento symbol sám o sebe môže vytvoriť výhernú kombináciu a ide o symbol s najvyššou hodnotou. Počas freespinov vstupuje do hry expandujúci symbol. Aký to bude, zvolíte náhodným výberom. Ak ho vytočíte aspoň na 3 valcoch, všetky obyčajné symboly budú nahradené expandujúcim. Skvelé je, že expandujúce symboly platia kdekoľvek na výhernej línii.

Slot Cherry Bomb obsahuje aj funkciu Gamble (Risk), vďaka ktorej môžete výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť, či sa na strednom valci objaví slivka alebo malina. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny stratu a návrat k valcom.

Cherry Bomb odporúčame, bola to zábava

Online výherný automat Cherry Bomb od spoločnosti Booming Games sa môže zdať na prvý pohľad jednotvárny, no ukrýva v sebe niekoľko pozoruhodných bonusových vlastností. S nimi to bola eTIPOS.sk casine celkom slušná zábava. Vyskúšajte si ho aj vy a uvidíte, či sa vám podarí z neho vycucať čo najviac šťavy v podobe sladkých výhier.

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Booming Games