Booming Games automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Booming Games

Booming Games vznikli iba v roku 2014, ale dokázali priam raketovo odštartovať a dnes asi neexistuje na svete trh, kde by sa nevyskytovali ich hry. Spoločnosť so sídlom na Isle of Man, no fungujúca pod maltskou licenciou, sa naozaj rýchlo stala prvotriednym dodávateľom B2B riešení pre veľkých kasínových hráčov.

Najväčší úspech z portfólia Booming Games majú určite ich online automaty. Skúsenejším hráčom bude už na prvý pohľad jasné prečo. Moderná grafika, rýchly spád a plejáda originálnych bonusov, dokáže osloviť aj tých najnáročnejších. Je vidieť, že Booming Games si môže dovoliť luxus kompletného vlastného vývoja hier a nie je obmedzená spoluprácami s ďalšími vývojármi. Hry tak sú konzistentné, dobre vyladené a do detailov prepracované. Za tých 6 rokov, počas ktorých firma funguje sa poriadne rozšírila aj knižnica ich titulov. Hier s nálepkou Booming Games je dnes viac ako 60. Potešujúce je, že prakticky všetky využívajú HTML5 technológiu a nie zastaralý flash, takže nie je žiaden problém pri ich spúšťaní na mobilných zariadeniach.

Hoci sú Booming Games najpopulárnejší na Ázijských trhoch, je to mimochodom vidieť aj na ich partnerskej spolupráci s dvoma najväčšími hráčmi na tamojšom trhu Asia Gaming a Xin Gaming, ich hry si bez problémov zahráte aj v Európe a vďaka eTIPOS.sk kasínu aj na Slovensku.

Ponuka hier na Slovensku nie je síce ktovieako bohatá, ale tie kúsky, ktoré si môžete zahrať, patria k špičke. Ide o svižné sloty s veľmi dobrou porciou bonusov. Do pozornosti dávame najmä automaty Flaming Dragon, Desert Drag či Chicago Nights. Ak však máte radšej klasické ovocné automaty tak sú tu aj Fruity Lights či Cherry Bomb. Ľutovať však nebudete ani ak spustíte niektorú z iných hier.

Ak teda budete mať chuť zahrať si online sloty z 21. storočia, ktoré výborne fungujú na PC, ale aj na mobilných zariadeniach, dobre vyzerajú a ešte lepšie sa hrajú, online stroje z dielne Booming Games vám vrelo odporúčame. V eTIPOS.sk kasíne si ich môžete bez problémov vyskúšať aj zadarmo a presvedčiť sa, že stoja za roztočenie.