Flaming Dragon

Flaming Dragon


Hodnotenie od Grisio VIP Club Booming Games
Autor hry: Booming Games
Téma automatu: Dobrodružné  automaty
Dátum vydania: September 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 95,6%
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, výhry platné v oboch smeroch, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Postavte sa nebezpečnému drakovi

Bŕŕ! Upozorňujeme, že online automat Flaming Dragon neodporúčame hrať v noci, pretože jeho desivá a zlovestná atmosféra, podobne ako na automate Dracula Awakening od Red Tiger, vás môže poriadne vyľakať. Tento šikovný automat od Booming Games je vyvážený kvalitnou grafikou, jednoduchým hraním a klasickými bonusmi. Ocenia ho nielen neskúsení hráči, ale aj „veteráni“ kasínových hier. Autori sa nechali inšpirovať povesťami o strašidelných a takmer neporaziteľných drakoch chrliacich ohne.

Výherný automat Flaming Dragon tvorí 5 valcov, 3 riadky a 25 výherných línii, ktorých počet si stanovíte podľa seba. Výherné kombinácia platia zľava doprava, no za určitých okolností aj obojsmerne. To si však vysvetlíme nižšie v recenzii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na jednej výhernej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že sú výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Kvalitné bonusy na automate Flaming Dragon

Ako sme už načrtli, online slot Flaming Dragon disponuje klasickou bonusovou štruktúrou. Nenájdete na ňom žiadne krkolomné nadstavby hry. Prvým špeciálnym prvkom je Wild symbol. Ten v pozícii žolíka nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii. Okrem toho i samotný Wild symbol vytvára vlastné výherné kombinácie. To ale nie je všetko. V prípade, že tento divoký symbol vytočíte minimálne 3-krát, počas nasledujúcich 10 pretočení budú výherné línie platné v oboch smeroch, čiže zľava doprava aj sprava doľava. To logicky znamená dvojnásobnú šancu na výhru.

Druhým špeciálnym symbolom je Scatter symbol, prostredníctvom ktorého prekĺznete do atraktívnej hry s 10 voľnými pretočeniami. Aktivujete ju vtedy, ak vytočíte Scatter symbol minimálne trikrát.

Ak by sa vám zdali nadobudnuté výhry nízke, každú jednu môžete niekoľkokrát vynásobiť pomocou funkcie Gamble (Risk). Stačí si tipnúť, v ktorej truhlici sa nachádza poklad. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny stratu. Takže opatrne.

V kasíne vyskúšate Flaming Dragon aj zadarmo

Kto by nepoznal legendy o drakoch, ktorým z papúľ šľahajú ohnivé plamene, aby tak ustrážili ohromné poklady? Trúfate sa im postaviť a uchmatnúť si nejakú peknú odmenu pre seba? Poďte do toho a roztočte valce automatu Flaming Dragon v online kasíne! Alebo si najprv pozrite aj ďalšie recenzie a vyskúšajte iné online automaty zadarmo.

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Booming Games