Dracula Awakening

Dracula Awakening


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Dracula Awakening za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Strašidelné automaty
Dátum vydania: November 2021
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 93,75 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: 2 herné režimy deň a noc, Wild symboly, mega Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Gróf Dracula sa zrodil v knihe írskeho autora Brama Stokera v roku 1897. Táto fiktívna postava, ktorá baží po ľudskej krvi, dodnes inšpiruje mnoho autorov, filmárov, výtvarníkov, ale aj providerov kasínových hier. Po slotoch ako Dracula, Blood Revival či Vampire Bride, tu máme pre vás ďalší strašidelný online výherný automat Dracula Awakening.

Strašidelný automat Dracula Awakening

Hrací automat Dracula Awakening vyšiel z dielne spoločnosti Red Tiger, ktorá sa môže pochváliť množstvom tematicky atraktívnych hier. Herné valce sú ponorené do gotického prostredia s peknými animáciami, na pozadí vidieť obrovské sídlo Draculu v Transylvánii. Grafika je presne taká, akú by ste od takéhoto automatu očakávali. Strašidelná a temná.

Online slot Dracula Awakening pozostáva z 5 valcov, 4 riadkov a 30 fixných výherných línií. Výherné kombinácie na ňom platia zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci zľava. Pred bonusovou časťou recenzie je dobre poznamenať, že výherný automat Dracula Awakening je rozdelený do dvoch herných režimov. Denný režim trvá 16 pretočení, nočný režim 8 pretočení.

Krvavé bonusy

Samotný gróf Dracula vystupuje v hre ako Wild symbol. Zobrazuje sa len na strednom valci a ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. V dennom režime sa objavuje v rozmere 1x1, v nočnom režime sa z neho stáva mega Wild symbol v rozmere 1x4. Pokrýva teda úplne celý valec. Symbol dámy v bielych vlasoch sa objavuje len počas nočného režimu alebo freespinov. Keď ju vytočíte, Dracula ju premení na Wild symbol.

Scatter symbolom je symbol nazvaný ako „zatmenie“. Po troch jeho zobrazeniach v dennom režime aktivujete 7 freespinov. Každý ďalší zobrazený symbol „zatmenie“ počas bonusovej hry pridá ďalší freespin. Všetky Wild symboly zostávajú zafixované na svojich miestach až do skončenia bonusovej hry.

Zoznámte sa s Draculom v kasíne Niké

Dracula Awakening je v rámci hrateľnosti veľmi jednoduchý online výherný automat. Patrí medzi tie hry, kde všetko stojí a padá na bonusovej hre s freespinami. Ale ani nočný režim s divokými symbolmi vôbec nie je na zahodenie. Pokiaľ máte radi temné dobrodružstvá a najmä „drakuloviny“, vyskúšajte si online slot Dracula Awakening v Niké kasíne. V tejto online herni je navyše doplnený aj o progresívne Jackpoty samotného providera Red Tiger.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger