Vampire Bride

Vampire Bride


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Vampire Bride za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Strašidelný automat s upírmi a príšerami
Dátum vydania: 01/2018
Valce: 4 valce, 4 riadky
Výherné línie: Bez fixných línii (256 možností na výhru)
Výhernosť (RTP): 95 - 97 %
Volatilita: stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: wild symbol, free spiny, scatter symbol, bonusová hra, funkcia Gamble (RISK)

Legendami opradený svet upírov naháňal obyčajným smrteľníkom odjakživa strach a ich výskyt je doteraz zahalený veľkým rúškom tajomstva. Ak vás tento tajomný svet vždy skôr fascinoval ako desil, online hrací automat Vampire Bride v ponuke automatov na eTIPOS.sk si razom obľúbite. Okrem neho tu nájdete aj ďalšie výherné automaty so strašidelnou tematikou ako Hell Mania či Blood Suckers 2.

Upíri boli vždy iní

Už pri prvom pohľade je jasné, kto je jeho tvorcom. Ako sme si už zvykli, zmyselná, prepracovaná a dokonale nakreslená grafika býva zväčša počinom vývojárskeho tímu zo SYNOT Games.

Online hrací automat Vampire Bride sa v prvom rade od klasických slotov líši v systéme výhier. Točí sa 4 valcami v 4 riadkoch bez vopred stanovených fixných línii, z ktorých môže vzísť až 256 šancí (ciest) na výhru. Kombinácie symbolov sú výherné, keď sa objavia na akejkoľvek pozícii. Musia však začínať úplne vľavo a nasledovať v najmenej 3 valcoch bez prerušenia.

Každú jednu výhru je možné ešte o niečo navýšiť funkciou Gamble (Risk), ktorú autori do tohto výherného hracieho automatu zakomponovali. Stačí ak uhádnete farbu naruby otočenej karty. Ak trafíte, zdvojnásobíte výhru, ak neuhádnete, strácate všetko. Aby ste predišli celej strate, bank si môžete rozpoliť.

Temné komnaty hradu skrývajú svoje bonusy

Počas točenia valcov v online automate Vampire Bride narazíte na klasické bonusové symboly. Netopier ako Wild symbol je žolíkom a vypĺňa chýbajúcu medzeru v rámci výhernej kombinácie. Scatter symbol v podobe horiaceho hradu prináša bonusovú hru (free spiny), kde sa prenesiete priamo do upírskeho hradu. 3-násobné zobrazenie znamená 10 voľných spinov, 4-násobné až 15 voľných pretočení.

Vydajte sa do sveta krvilačných upírov, na eTIPOS.sk ja zadarmo

To najhlavnejšie, s čím sa na online automate stretnete, sme vám ozrejmili. Teraz je už len na vás, ako sa v temnom svete Vampire Bride zachováte. Či zutekáte alebo sa vydáte strmhlav do boja s neľútostnými upírmi, ktorých poklady sú tu pre vás. Ak máte pred nimi rešpekt, vyskúšajte si najskôr Vampire Bride, ale aj ďalšie online automaty zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games