Strašidelné automaty

Strašidelné automaty zadarmo

Sú chvíle, keď tak trochu zatúžime po strachu, ktorý v nás v tej chvíli spúšťa tajomný pocit vzrušenia a hladina adrenalínu razom stúpa hore. Samozrejme, že jeho intenzita v kasíno hrách sa s tou reálnou nedá porovnávať, ale aj tak hry s hororovou tematikou rovnako dobre priťahujú pozornosť ako hororové filmy či thrillery. Pre dodávateľov je to vďačná téma a tak takáto hra nesmie chýbať v portfóliu žiadneho z nich. Tým sa do našich online kasín dostávajú v hojnom počte valce plné démonov, upírov, príšer, strašidiel a netvorov.

Tieto strašidelné online automaty bývajú zakaždým odeté do temného šatu a už samotný vstup do hry či jej orámovanie vyzerajú hrôzostrašne. O symboloch či animáciách ani nehovoriac. Valce sú okrem samotných príšer vypĺňané aj mysterióznymi symbolmi, zbraňami či hrdinami, ktorí proti netvorom bojujú. Temnú atmosféru dotvára strašidelná hudba a zvukové efekty, ktoré sú obzvlášť pri tomto type hier pôsobivé, dokonca niekedy až navodzujú zimomriavky.

Najväčšie zastúpenie majú automaty s upírmi, a tak sú aj vám z online kasín zrejme známe hry ako Blood (Apollo Games), Blood Suckers II (NetEnt) alebo The Vampires (Endorphina). Z tých pekelných zas hráči obľubujú online hry Hell Mania (Synot Games) či Devil’s Number (Red Tiger). Poriadne napätú atmosféru zažijete na valcoch automatov Exorcist (Betinsight Games), Mythic Maiden (NetEnt) či Wolf Hunters (Yggdrasil), v ktorých si zapoľujete na démonov a vlkolakov. V niektorých online kasínach však nájdeme túto tému aj v príjemnejšej, dokonca dá sa povedať priam až veselej forme, čím vznikol celkom zaujímavý, ale hlavne zábavný mix. S takýmto typom automatov si zaexperimentovalo napríklad štúdio e-gaming pri tvorbe hier Nightmare Squad a After Dark, ktoré si už stihlo obľúbiť množstvo hráčov nielen v strednej európe.

Zatočte si valcami strašidelných automatov zadarmo

Dosť už ale bolo vyprávania, pri týchto hrách obzvlášť platí, že ich treba zažiť na vlastnej koži. Prebehnite si teda náš zoznam a vyskúšajte si ich v režime hry zdarma. V tej, ktorá si Vás najviac vystraší, to potom skúste roztočiť za skutočné peniaze v kasíne a spolu s príšerami možno ulovíte aj dáke parádne výhry.