Mythic Maiden

Mythic Maiden


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 96.58%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier

Strach by sa dal krájať

Strašidelné podkrovie neobývaného starého domu, svetlo z mesačného svitu prechádzajúce cez strešné okná a miestnosť plná hrozivých relikvii. To všetko obsahuje hrôzostrašný online výherný automat Mythic Maiden. Na svedomí ju má celosvetovo uznávaná spoločnosť NET ENTERTAINMENT, ktorá je známa svojimi dokonale spracovanými audiovizuálnymi video automatmi a kasínovými hrami. Pokiaľ sa radi pri hrani automatov bojíte, táto hra vás istotne zaujme. Tajomné kroky a neustále vŕzganie dverí vo vás vyvolá pocit, že vás niekto sleduje a v podkroví nie ste sami.

Online hrací automat Mythic Maiden pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 30 fixných výherných línií. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú. Napravo od valcov sa nachádza uzamknutý sarkofág, no ten si vysvetlíme nižšie.

Atraktívne bonusové vlastnosti automatu

Mythic Maiden má v sebe zakomponované všetky bonusové prvky, ktoré sú potrebné na to, aby boli pre hráčov atraktívne. Poďme pekne postupne. Okrem klasických symbolov ako truhla, lebka, pavúk, ruka kostry držiaca knihu či roztavené sviečky v tvare A, K, Q, J či 10, sa na valcoch objavuje aj symbol mesiaca meniaci sa na lebku. Tohto symbolu sa netreba báť, pretože je Wild symbolom. Plní funkciu žolíka a nahrádza všetky chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Okrem toho všetky výhry spojené s divokým symbolom sú strojnásobené.

Červeno-modrý svetelný kruh je Scatter symbolom. Pokiaľ sa vám ho podarí vytočiť minimálne 3-krát, môžete si zagratulovať. Odomknete tým tajomný sarkofág (rakvu) vpravo, o ktorom sme už písali a aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. 3x scatter symbol znamená 10 freespinov, za 4 scatter symboly máte 15 freespinov a za 5 až 30 freespinov. Počas hry s voľnými pretočeniami môžete navyše získať 2 až 10-násobky výhry (multiplikátory) alebo ďalšie 2 freespiny.

Prekonajte svoj strach a zahrajte si Mythic Maiden aj vy!

Pri online hracom automate Mythic Maiden môžete stráviť hodiny a hodiny zábavy. Vďaka niekoľkým bonusovým prvkom sľubuje vysoké výhry, avšak treba mať aj potrebné šťastie. Priznáme sa, že nám trvalo pomerne dlho, kým sme konečne vytočili potrebné scatter symboly, aby sme tak mohli odomknúť sarkofág a zahrať si bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Rozhodnite sa sami, či tento slot vyskúšate alebo dáte od neho ruky preč. Ale pamätajte, odvážnemu šťastie praje.

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt