Berryburst

Berryburst


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: Net Entertainment
Téma automatu: Ovocné automaty, netradičné alternatívne automaty
Dátum vydania: September 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: Netradičné strapce
Výhernosť (RTP): 96,56% %
Volatilita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, re-spin, automatická hra

Lahodné ovocné osvieženie na valcoch

Máte chuť na fajnový nápoj z čerstvo odšťaveného ovocia no nelákajú vás klasické ovocné sloty? Zahrajte si netradičný online výherný automat Berryburst a odpite si z neho, čo vám len hrdlo ráči. Tento ovocný kokteil vám vrelo odporúčame, pretože okrem osvieženia ponúka niekoľko skvelých špeciálnych vlastností, vďaka ktorým zveľadíte svoje hráčske konto.

Slot Berryburst je výsledkom kreatívnej práce autorov kasínových hier z Net Entertainment. Pozostáva zo symbolov šťavnatého ovocia, ktoré vyzerajú naozaj realisticky a lahodne. Vyskladaný je z 5 valcov a 3 riadkov. Na tomto mieste by sme začali písať o počte výherných línii resp. skladbe výherných kombinácií. Berryburst je však celkom iný.

Ovocné strapce ako výherné kombinácie

Klasické výherné línie a kombinácie tu nie sú. Výhernými kombináciami sú tu tzv. klastre (strapce). Na to, aby ste získali určitú výhernú kombináciu, musíte vytočiť minimálne 5 rovnakých symbolov najmenej na dvoch valcoch vedľa seba. Jednotlivé symboly môžu susediť vľavo, vpravo, zhora, či zdola. Každý symbol má inú hodnotu.

Expandujúci Wild symbol

Ďalšia úžasná vlastnosť je spojená s Wild symbolom, ktorý na tomto slote nesmie chýbať. Akonáhle sa objaví v hre, rozšíri sa po celom valci, čiže expanduje. Z oboch strán nahrádza akýkoľvek chýbajúci symbol vo výhernom „strapci“. Navyše tento divoký valec zostane stáť na svojom mieste a spustí sa bezplatný re-spin, po čom môže znova vytvoriť výherné „strapce“. Tu je dôležité poznamenať, že vždy, keď sa objaví nový Wild symbol v rámci re-spinu, predchádzajúce Wild symboly resp. divoké valce zostávajú zaseknuté. Takýmto spôsobom sa môžete dopravovať k tomu, že všetky valce budú pozostávať iba z divokých symbolov. To by malo za následok priam ovocný gejzír výhier, až 5000-násobok stávky.

Automat Berryburst vám vylepší náladu

Pokiaľ ste unavení z klasických automatov, či púštnych automatov, ktoré sú zostrojené takpovediac na jedno kopyto, skúste to s Berryburst. Netradičná štruktúra výherných kombinácii dáva tomuto slotu úplne iný rozmer. A keď k tomu prirátame šikovné navrhnutý Expandujúci Wild symbol s re-spinom, k tomu ešte bonusy a promoakcie online kasín, netreba viac váhať, či sa pustiť do hry. Celá hra je sprevádzaná veselou hudbou, ktorá vám dozaista vylepší náladu. Máte sa na čo tešiť!

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt