Blood Suckers™

Blood Suckers™


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt

Máte radi keď sa pri hraní bojíte? Zbožňujete mráz behajúci po chrbte a chlpy zježené dupokom? Upíri v online automate Blood Suckers sa postarajú o to, aby ste pri jeho hraní zažili tú pravú hororovú extázu.

Pre hry s temnou atmosférou máme slabosť a v tomto diele od NETENTu sem tam býva poriadne husto. Nečakajte žiadnych romantických upíro-svalnáčov pre teenagerky, v Blood Suckers sú vampíri pekne staromódni, akoby priam z pera majstra Bram Stokera vypadli. Bledá tvár, oči bez života a poriadne špicaté tesáky pripravené preťať tepny nevinných mladých dievčat. Máte na to, postaviť sa im zoči voči, vybavený iba dubovým kolom, cesnakom a striebrom? No, ak si chcete zahrať, nič iné vám neostáva.

Klasika ukrytá pod upírskym plášťom

Blood Suckers je online automat s 5 valcami, troma riadkami a 25 fixnými líniami, kde je vašim cieľom vytočiť minimálne tri zhodné symboly vo výhernej línii, v smere zľava doprava. Výhru samozrejme ovplyvňuje výška vašej stávky. Tú je možné nastaviť až v 4 úrovniach a tiež pomocou voliteľnej výšky hodnoty mincí.

Obyčajné točenie valcami by však bola nuda aj v drsnom panstve vampírov a tak si pre nás vývojári prichystali šťavnaté bonusy. Naozaj oceňujeme, že sa neobmedzili len na klasický Wild a Scatter symboly, ale pridali aj samostatnú bonusovú hru.

Zabite ich všetkých

Wild symbol funguje tradične ako žolík, ktorý vám dokáže nahradiť chýbajúci symbol v potenciálne výhernej hernej línii. Okrem toho však funguje aj ako klasický symbol, takže za jeho zobrazenie 2 a viackrát ste odmenení kreditom na konto.

Scatter symbol prináša ešte viac radosti. Prítomnosť 2 a viac týchto symbolov na valcoch zvyšuje násobiteľ, ktorým sa násobí vložená stávka v danom kole. Ak sa vám podarí vytočiť 3 a viac Scatter symbolov, získavate 10 free spinov, v ktorých sa výhry v jednotlivých kolách strojnásobia.

Do krvavej bonusové minihry sa prebojujete po vytočení 3 a viac symbolov Bonus Game. Musia však byť vo výhernej línii. Vašou úlohou je vyberať si truhly s upírmi až dovtedy, kým nenarazíte na prázdnu. Za každého objaveného a následne prebodnutého upíra získate určitú čiastku, takže sa dá v bonusovej hre slušne zarobiť. Nás takéto zabíjanie upírov neprestalo baviť ani po niekoľkom úspešnom vytočení Bonus Game.

Môže za to aj podarený grafický vizuál. Už sme spomínali, že upíri v tejto online hre rozhodne nie sú bytosti, s ktorými by ste si išli sadnúť a pokecať o nesmrteľnosti. Všetky obrázky sú ručne kreslené a majú svoje temné čaro. Rovnako tak zvuky. Fúkanie vetra a výkriky obetí sa vedia pohrať s vašimi nervami. Rozhodne odporúčame hrať túto hru po zotmení a čím bližšie k polnoci, tým lepšie.

Vyberte sa do upírskeho teritória najkôr zadarmo

Pokiaľ sa vo vás prebudil hrdina a už doma hľadáte dubový kôl a kladivo, vyskúšajte si automat Blood Suckers najprv zadarmo a zoznámte sa s jeho hraním. Následne sa môžete pustit do upírskeho dobrodružstva a vysať z pánov temnôt trocha peňazí.

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt