Attraction

Attraction


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Online hra Attraction zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .

Net Entertainment v roku 2014 uviedol do online kasín hrací automat s názvom Attraction. Nakoľko z názvu nebolo jasné, čo automat v sebe skrýva, zahrali sme si ho a pripravili pre vás pekné video. Attraction vás zavedie do tajomného laboratória plného elektromagnetických prístrojov a elektrických výbojov, ktoré pri každom otočení odhaľujú Wild symboly.

Hracie automaty Attraction ponúkajú namiesto otočení zadarmo opätovné otočenie valcov! Pri otočení sa zobrazí na strane jedného alebo viacerých valcoch magnetický symbol a označí ich horizontálne alebo vertikálne. Opätovné otočenie získate ak sa Wild symbol zobrazí na prieniku línií označených magnetickým symbolom.

Bonusová hra vo forme ďalšieho otočenia sa spustí vtedy, ak sa pôvodný Wild symbol zobrazí na línii označenej magnetickým symbolom. Pri ďalšom otočení sa tak zobrazia 2 ďalšie magnetické symboly na horizontálnej a vertikálnej línii a ak nové magnetické línie označia aj Wild symbol, všetky symboly na týchto líniách sa zmenia na Wild symboly, takže získate exkluzívnu výhru.

Vo videu uvidíte, že prostredníctvom Wild symbolov a špeciálnej bonusovej hry sa v online automate Attraction dá vyhrať neuveriteľne vysoká suma. Elektrické Wild symboly sú pri vhodnej kombinácii totiž úplne všade a potenciál 5 valcov a 10 výherných línií tak využijete na maximum

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt