Regal Streak

Regal Streak


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Regal Streak za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Klasický automat, alternatívna hra
Dátum vydania: Január 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 3
Výhernosť (RTP): 93,73 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Vždy je príjemné vidieť, keď sa klasika spája s inovatívnymi prvkami. A presne taký je hrací automat Regal Streak od Red Tiger. Získa si vás retro nádychom, jednoduchými bonusmi a potenciálom na výhru 9 545-násobku stávky.

Výherné kombinácie na 3 riadkoch kdekoľvek

Online výherný automat Regal Streak má štandardné nastavenie valcov 5x3 s 3 fixnými výhernými líniami. Možno sa to nezdá veľa, ale v tejto hre platia úplne iné pravidlá, na aké ste boli doteraz zvyknutý. Aj preto by sme tento na prvý pohľad čisto klasický online automat zaradili aj do kategórie alternatívnych hier. Vyhrávate vtedy, ak vytočíte aspoň 3 rovnaké symboly na výhernej línii. No pozor, nezáleží na tom, či začnú zľava alebo sprava, a dokonca ani či pristanú vedľa seba. Skrátka minimálne 3 rovnaké symboly kdekoľvek na výhernej línii. Je to úplne jednoduché, a to iste ocenia aj začínajúci hráči.

Dizajn automatu je čistý a prehľadný, nie sú na ňom žiadne prvky, ktoré by narúšali minimalistický dojem a celkovú relaxačnú atmosféru. Hra je svižná a animácie sú pomerne rýchle. Na valcoch sa točia klasické symboly 10, J, Q, K a A, ktoré dopĺňajú čerešne, štvorlístky, zvončeky a najhodnotenejší symbol červená sedmička. Za tento symbol môžete získať výhru v podobe 15, 45 a 135-násobku stávky.

Bez Wildu, ale s freespinmi a násobiteľmi výhier

Automaty od Red Tiger sú špecifické najmä vďaka svojím bonusom. Hoci Wild symboly na automate Regal Streak nenájdete, je tu niečo, čo upúta vašu pozornosť. Freespiny kombinované s násobiteľmi výhier. Ak sa vám podarí v rámci výhernej línie vytočiť 3, 4 alebo 5 Scatter symbolov vyobrazených ako kráľovská koruna, získate 15, 20 alebo 25 „regal točení“, čo sú v podstate klasické freespiny.

Ešte predtým, ako sa bonusová hra začne, automat náhodným spôsobom vyžrebuje jeden symbol a označí ho za symbol násobiteľa. Vo freespinovej hre sa každá výhra obsahujúca symboly násobiteľa započítava do lišty nad valcami, na ktorej sú aktívne násobitele výhier. Symboly s vyššou hodnotou v normálnej hre majú vyššie násobitele výhier vo freespinovej hre. Napríklad červená sedmička označená za symbol násobiteľa prináša násobitele x7, x14, x21 a x28. Symboly desiatky len x2, x3, x5 a x7.

Vyskúšajte Regal Streak zadarmo, alebo hrajte v kasíne

Aj Regal Streak patrí do skupiny automatov od Red Tiger, na ktorých môžete vyhrať niektorý z progresívnych Jackpotov v kasíne Svet Hier Niké. Ak radi testujete hry bez akéhokoľvek rizika, Regal Streak si môžete vyskúšať aj úplne zadarmo. Kľudne aj na mobile.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger