Piggy Riches Megaways

Piggy Riches Megaways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Piggy Riches Megaways za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Dátum vydania: Január 2020
Valce: 6 valcov, 7 riadkov
Výherné línie: 117 649
Výhernosť (RTP): 95,71%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, mega symboly, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Moderný online slot Piggy Riches Megaways

Chcete siahnuť na bohatstvo, o akom sa vám ani nesnívalo? Red Tiger vyrukoval s ďalším bláznivým a originálnym online hracím automatom s názvom Piggy Riches Megaways. Prívlastok „Megaways“ pri akomkoľvek slote napovedá, že hráčom ponúka enormne veľa spôsobov, ako získať výhernú kombináciu. Ak ste už prišli do kontaktu s Dragon's Fire Megaways alebo Gonzo's Quest Megaways, tak viete, čo presne máme na mysli.

Red Tiger hráčom dopraje. Na ich „Megaways“ automatoch nikdy nie je núdza o skvelú zábavu a vysoké výhry. No a grafika, zvuky a bonusová výbava taktiež nezvykne zaostávať. Hrací automat Piggy Riches Megaways je zostavený zo 6 valcov, na ktorých sa môže naraz objaviť až 7 symbolov. Každý z nich okrem klasických kartových znakov charakterizuje hojnosť a bohatstvo. Na valcoch sa točia symboly prasiatka ako pokladničky, tučnej peňaženky, kľúča od trezoru, kreditnej karty a vreca plného peňazí. Symboly sa objavujú aj v mega rozmeroch, čiže na jednom valci sa môžu vyskytnúť od dvoch až do spomínaných siedmych symbolov.

Zvládnete 117 649 výherných ciest?

K dispozícii je tu až 117 649 rôznych výherných ciest, ako získať výhernú kombináciu. Počet aktívnych výherných línií je zobrazený priamo nad valcami. Aby ste dosiahli výhernú kombináciu, musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly na susedných valcoch, pričom táto neprerušovaná séria musí začínať na prvom valci zľava. Rovnako ako mnoho ďalších „megaways“ automatov, tak i Piggy Riches Megaways využíva kaskádovité padanie valcov. To znamená, že symboly akejkoľvek výhernej kombinácie z valcov zmiznú a na ich miesta dopadnú tie, ktoré boli nad nimi. Získať tak môžete niekoľko výhier za sebou.

Ako vyhrať viac? Cez bonusy a jackpoty

Online automat Piggy Riches Megaways vás poteší aj svojou štedrou bonusovou skladbou. V prvom rade spomenieme Mega Wild symboly, ktoré pokrývajú celý valec. Okrem toho sa zobrazujú aj s náhodným násobiteľom výhry, ktorého hodnota sa pohybuje v rozsahu od x2 do x7. Ide o žolíka, čiže supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. V rámci jedného spinu sa môžu na valcoch objaviť maximálne tri Mega Wild symboly. Pokiaľ by sa vám to náhodou podarilo, hodnoty všetkých násobiteľov sa medzi sebou vynásobia. Nemenej dôležitým prvkom je Scatter symbol označený ako „free spiny“. Za zobrazenie troch týchto symbolov aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Pred jej začiatkom si však zatočíte kolesom, ktoré udeľuje od 7 do 22 freespinov s náhodným násobiteľom výhier od x1 do x10. Každá jedna výhra počas freespinovej hry navyšuje hodnotu násobiteľa o x1. No a každý vytočený Scatter symbol zase udeľuje jeden freespin navyše. To sľubuje parádnu jazdu za výhrami.

Na automate Piggy Riches Megaways sa môžete stať i majiteľom jedného z dvoch progresívnych Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop. Ich hodnoty priebežne narastajú a zobrazené sú v ľavej časti obrazovky. Mega Drop nemá určený žiadny limit a vyhrať ho je možné kedykoľvek. Daily Drop je výrazne nižší Jackpot, no získava ho náhodný hráč každý deň. Viac potrebných informácii rôznych druhoch progresívnych Jackpotov si môžete prečítať aj v našom článku.

Piggy Riches Megaways vo Svete hier na Niké.sk

Online výherný automat Piggy Riches Megaways servíruje hráčom zábavu nadštandardnej úrovne. Našli sme na ňom mnoho kladných aspektov, prečo si ho vyskúšať. Neobyčajne veľa výherných línií, kaskádovité padanie symbolov, zvyšujúce sa násobitele výhier a Mega divoké symboly. Uznajte sami, znie to viac než dobre, pravda? Ste pripravení vyskúšať si ho? Ak áno, nájdete ho vo Svete hier v slovenskom online kasíne na Niké.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger