Dragon's Fire Megaways

Dragon's Fire Megaways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Dragon's Fire Megaways za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: September 2019
Valce: 6 valcov, 7 riadkov
Výherné línie: 117 649
Výhernosť (RTP): 95,75%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátory výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Pripravte sa na poriadne horúce dobrodružstvo. Autori hier od Red Tiger sa rozhodli pre pokračovanie úspešného online výherného automatu Dragons Fire, ktorý sme tu v našej recenzii už vychválili i my. Ak si na neho ešte pamätáte, je tu jeho aktualizovaná a vylepšené verzia.

Mega dôvody, prečo hrať Dragon's Fire Megaways

Výherný automat Dragon's Fire s prívlastkom Megaways obsahuje spolu 6 valcov a 7 riadkov. Na jednom valci sa môže objaviť 2 až 7 symbolov. A teraz sa podržte! Ak všetky valce dosiahnu svoju maximálnu výšku 7 symbolov, bude aktívnych 117 649 výherných línii. Už ste zrejme pochopili ten doplnok „Megaways“. Kombinácia je výherná vtedy, ak sú na susedných valcoch zľava doprava zhodné symboly. Rovnako ako v predošlej verzii automatu, i v jeho pokračovaní Dragons Fire Megaways nie je núdza o niekoľko zaujímavých bonusov. Vo väčšine prípadov hlavnú úlohu zohráva hrôzostrašný drak. Skúsime ich vypísať tak, aby ste sa v nich zorientovali:

  • Wild symbol – drak môže kedykoľvek pred spustením spinu aktivovať na valcoch divoké symboly. Sú to žolíky a ako iste dobre viete, dopĺňajú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.
  • Voľné pretočenia – na automate sa objavujú symboly označené ako „freespiny“. Pokiaľ ich vytočíte 3x, aktivuje sa hra s náhodným počtom voľných pretočení. Ak ich vytočíte iba 2, môže sa stať, že drak sa zobudí a pridá potrebný tretí symbol „freespiny“ na valce.
  • Dračí oheň – drak môže hocikedy na valce vychrliť oheň, čím po sebe zanecháva Wild symboly a freespiny.
  • Multiplikátor dračieho vajca – pod drakom je zobrazené vajce. Vždy, keď dosiahnete výhernú kombináciu na valcoch výherného automatu Dragon's Fire Megaways, multiplikátor výhier narastie o 1. Maximálne sa môžete vyšplhať na hodnotu x50. Museli by ste však vytočiť 50 výherných kombinácii za sebou.
  • Dračie oko – drak dokáže zvýšiť multiplikátor výhier až do výšky x10 v rámci jedného kola. Deje sa to náhodne a kedykoľvek počas hrania.

Progresívne Jackpoty rastú a rastú

Rozmanitú bonusovú štruktúru online automatu Dragon's Fire Megaways zakončíme populárnymi progresívnymi Jackpotmi, ktoré obsahuje väčšina automatov od Red Tiger na Nike.sk. A to je len a len dobre. Pretože platí, že čím viac hráčov je aktívnych na slotoch s progresívnymi jackpotmi, tým rýchlejšie narastajú. Aktuálne hodnoty Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop – vidíte v ľavej časti obrazovky. Aby ste získali tučný Jackpot, musí sa na valcoch objaviť 3x symbol Jackpotu.

Dosť bolo rečí, prejdite do kasína Niké.sk

Vstúpte prostredníctvom hracieho automatu Dragon's Fire Megaways do dračieho brlohu a sledujte, čo všetko dokáže na šiestich valcoch spôsobiť drak, keď sa prebudí zo spánku. Veď uznajte sami, hrali ste už niekedy automat so 117 649 výherných líniami a takým množstvom bonusov? Tento doslova ohnivý automat nájdete v kasíne Niké.sk, kde je možnosť zahrať si ho aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger