Dragons Fire

Dragons Fire


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Dragons Fire za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné online automaty
Dátum vydania: August 2018
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,12%
Volatilita: Vysoká (5/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, progresívny Jackpot, automatická hra, turbo režim

Pekelná nálož freespinov a násobiteľov výhier od Red Tiger

Úžasné! Fantastické! Bravúrne! Naše recenzie nezvykneme takto začínať, ale verte, že pri automate Dragons Fire je to na mieste. To, čo sme s ním vo Svete Hier od niké zažili, sme už dávno nevideli, ak vôbec. Tento pekelný slot obývaný ohnivým drakom nám nesmierne učaroval. Neváhali sme ani sekundu a rozhodli sme sa vám ho predstaviť.

Hrací automat Dragons Fire vytvorila spoločnosť Red Tiger. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Najväčšou devízou Dragons Fire je jeho ponuka freespinov a násobiteľov výhier. Dovolíme si tvrdiť, že táto ponuka je široko-ďaleko bezkonkurenčná. No poďme pekne poporiadku.

Pozor, aby sa vám z nádielky herných bonusov hlava nezatočila

Na slote sa objavuje obľúbený Wild symbol, ktorý ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Na automat z ľavej strany dohliada drak, dokonca je počuť jeho dych. Do hry môže vstúpiť kedykoľvek a pomôcť vám k výraznejším výhram. Buď premení celý valec na Wild symboly, alebo naň prihodí symbol freespinu – Scatter symbol. Ak ich získate 3, vstupujete do hry s voľnými pretočeniami. Z troch dračích symbolov si vyberiete jeden, aby ste sa dozvedeli ich celkový počet. Najviac môžete získať až 50 freespinov.

V pravej časti automatu je dračie vajce, kde sa zobrazuje hodnota násobiteľa výhier. Tá stúpa po každej výhernej kombinácii, do výšky maximálne 50-násobku stávky. Každé „nevýherné pretočenie“ hodnotu nuluje. To ale neplatí v hre s freespinami. V nej sa hodnota multiplikátora zachováva aj po nevýhernej kombinácii.

Samotný drak nie je žiadny suchár a držgroš. Veľmi často nám pri hraní pomáhal. I počas voľných pretočení pravidelne vstupoval do hry a snažil sa nám prihrať ďalšie freespiny, žolíky alebo navýšiť (maximálne o 10-násobok) aktuálnu hodnotu násobiteľa výhier. To všetko on dokáže.

Progresívne Jackpoty na Dragons Fire

Drvivá väčšina hier spoločnosti Red Tiger obsahuje progresívne Jackpoty. Disponuje nimi aj slot Dragons Fire. Stačí len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpotu vytočíte 3-krát. Výšku jackpotov ovplyvňujú viaceré automaty, napríklad aj Mega Pyramid, Piggy Pirates, či Flaming Fox. Čím viac hráčov hrá tieto hry, tým rýchlejšie Jackpoty stúpajú. Aktuálnu hodnotu Jackpotov denný Daily Drop a progresívny Mega Drop vidíte v ľavej časti od valcov.

Uveríte, až keď si Dragons Fire zahráte v kasíne

Ako sme už uviedli, online slot Dragons Fire má v sebe gigantickú nálož freespinov. Miestami sme si mysleli, že ide o nejakú chybu v hre. Veď uznajte, mať na konte v jednom momente 62 voľných pretočení a postupne nadobudnúť 48-násobok stávky, to je doslova „masaker“. Prekonáte nás? Poďte do toho!

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger