Piggy Pirates

Piggy Pirates


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Piggy Pirates za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Dátum vydania: September 2018
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volalita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívny Jackpot automatická hra, turbo režim

3 nezbedné prasiatka

Verte nám, že uletenejší online hrací automat, akým je Piggy Pirates v online kasíne niké, ste dlho nehrali. Ako už prezrádza samotný názov slotu, ktorý vyšiel z dielne spoločnosti Red Tiger, hlavnými postavičkami sú tri roztomilé prasiatka na pirátskej lodi. Ich účinkovanie a hlavne vzájomná spolupráca na valcoch môže viesť okrem zábavy aj k fantastickým výhram.

Online slot Piggy Pirates pozostáva netradične až zo 6 valcov a 4 riadkov. Výherné línie automatu sú fixné s počtom 40. Výherné kombinácie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

„Neobmedzený“ počet freespinov

Automat pôsobí naozaj zábavne. Môžu za to hlavne spomínané tri prasiatka. Každé jedno je ozbrojené. Jedno má pištoľ, druhé šabľu a tretie zase pirátsky hák. A práve na týchto troch prasiatkach, ktoré možno označiť za Scatter symbol, je založená aj bonusová hra s „neobmedzenými“ freespinmi  a parádnymi výhrami. Kým si ju bližšie predstavíme, chceme upozorniť, že slot Piggy Pirates neobsahuje žiadny Wild symbol v základnej hre. Nájdeme ho až v bonusovej hre.

Do bonusovej hry s freespinami sa dostanete vtedy, ak sa vám podarí vytočiť všetky tri prasiatka. V prípade, že vytočíte prvé, po každom jednom pretočení sa posunie buď doľava, alebo doprava. Po automate bude „pendlovať“ až kým z neho nespadne do vody. Ak však počas toho, ako bude stále v hre a podarí sa vám vytočiť druhé i tretie prasiatko, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniam. Ich počet nie je fixný, môže ich byť koľkokoľvek.

Progresívne Jackpoty

Na slote Piggy Pirates je možné hrať aj o dva zdieľané progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a dúfať, že symbol Jackpot vytočíte aspoň 3-krát.

Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac automatových hiern napríklad Esqueleto Mariachi či Flaming Fox. Čím viac hráčov je zapojených do týchto automatov, tým rýchlejšie Jackpoty narastajú. Z každej stávky sa do ich celkovej sumy odvádza určité percento. Ich maximálne výška nie je obmedzená.

Aktuálnu hodnotu Jackpotov (denný Daily Drop aj progresívny Mega Drop) vidíte v ľavej časti obrazovky. Pri dennom Jackpote sa odratúva čas, čiže vždy ho niekto získa. Čím viac sa blíži čas vyplatenia jackpotu, tým viac stúpa šanca na jeho výhru.

Vyhnite sa vlkovi v bonusovej hre

Počas bonusovej hry sa objavuje na poslednom 6. valci zľava aj zlý vlk s bombou. Toho vytočiť nechcete, pretože akonáhle sa objaví na valci, bonusová hra končí. Bonusová hra spočíva v tom, že počas nej sú všetky tri prasiatka pod valcami a zbierajú vytočené Wild mince, ktoré sa v tejto hre objavujú na slote. Nám sa podarilo vytočiť najviac 17 „divokých“ mincí a až potom sa na automate ukázal zlý vlk. Následne sa všetky vyzbierané mince náhodným spôsobom vrátia naspäť na valce, čo vedie k vytvoreniu niekoľkých výherných kombinácii a najmä zisku parádnych výhier. Keď si predstavíte, že automat pozostáva z 24 symbolov (6x4) a z toho 17 tvoria Wild mince, čo vám z toho vychádza? Správne – BIG WIN!

Online slot Piggy Pirates je síce tak trochu neobvyklý, no hráčom ponúka naozaj skvelé možnosti na gigantické výhry. Vyskúšajte si ho a nebudete banovať, vieme o čom píšeme. Veľa zdaru.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger