Prasa v balíku

Prasa v balíku


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Online hra Prasa v balíku zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Prasa v balíku za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Exkluzívny automat so symbolmi zvieracích postavičiek
Datum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 15 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP):
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, 2 scatter symboly, freespiny, násobiteľ výhier, Gamble (Risk), automatická hra, progresívny bonus

Prasiatka sa vybrali zo žrebov na valce

Nemyslíme si, že na Slovensku existuje veľa ľudí, ktorí by sa doposiaľ nestretli s veselými prasiatkami od Tiposu. Hlavne pokiaľ patria medzi tých, ktorí si sem tam na pošte či v kiosku kúpia žreb a snažia sa zotrieť si nejakú peknú výhru. Minulý rok sa prasiatka vybrali aj do online priestoru, keď po obľúbenom online žrebe Prasa v žite vzniklo pokračovanie Superprasa v žite. No a teraz sa Tipos rozhodol tento svoj brand posunúť na úplne inú úroveň.

Svoje sily spojil so skúsenými českými vývojármi Synot Games a vytvoril online automat Prasa v balíku. Jeho hlavné postavy sú pán a pani Prasiatkovci, s ktorými ste sa stretli práve v už spomínanom Superprasati. Aj tu si užívajú luxus a benefity drahej dovolenky niekde v Karibiku. A vy si takúto dovolenku môžete dopriať s nimi a vrátiť sa z nej o niečo bohatší, stačí trochu šťastia.

Čo chceme osobite zdôrazniť je vynikajúci vizuál online automatu Prasa v balíku. Už žreby s prasiatkami sú naozaj pekné, ale Synot Games posunul automat ešte na vyšší level. Pri ich automatových hrách je vidieť, že majú naozaj talentovaných grafikov a Tipos zasa vedel čo chcel. Vizuál luxusného rezortu niekde v tropickom raji je spracovaný parádne, prasiatka sú zábavné a vďaka hudbe a zvukom je celé hranie veľmi príjemné a milé. Je vždy dobré ak je dobrá zábava podkutá aj príjemnou grafikou a tu sa to naozaj podarilo.

Čo majú prasiatka skryté v balíku?

Základnú kostru slotu Prasa v balíku tvorí 5 valcov a 3 riadky. Vyhrať sa dá na 15 fixných líniách. Je to fajn priemer a na dobrú zábavu to celkom stačí. Ale takýto slot by určite nikoho dlho nebavil. Jedno zahratie a dosť. Našťastie je tandem Tipos – Synot Games už poriadne skúsený, a tak prasiatkam do balíku skryli iné lákadlá – bonusy. A že ich je.

Úplným základom je samozrejme Žolík. Ten je klasickým Wildom a slúži na to, aby na výherných kombináciách nahradil chýbajúce symboly. Ak sa mu to podarí, rázom je línia kompletná a výherná. Takto Wild funguje v základnej hre aj vo freespinoch, tam však k svojmu predstaveniu ešte niečo pripojí. O tom ale neskôr.

Hlavnými ťahákmi sú totiž 2 scatter symboly. Prvým je pán prasiatko – bonus symbol. Ten sa dá vykrútiť iba na valcoch 3, 4 a 5. Keď sa to podarí dostávate možnosť zahrať si 2 minihry. Respektíve minihru s dvoma kolami. V prvej časti je vašou úlohou vybrať si jednu zo šiestich súm ukrytých v balíkoch. Prirodzene, najlepšie tú najvyššiu. Nuž a v druhom kole zasa vyberáte z dvoch diamantov. Pod nimi sa ukrýva výška násobku, ktorým si vynásobíte sumičku nájdenú v prvom kole. Dajú sa tak vyhrať naozaj parádne čiastky.

Druhým ťahákom sú freespiny. Tie má pod kopýtkom pani Prasiatková. Zjavuje sa na valcoch 1 až 3, a pokiaľ ju uvidíte trojmo začína sa točenie valcami zadarmo. Tu sú benefity asi všetkým známe, no prasiatka si predsa len pripravili jedno prekvapenie navyše. Ním je násobiteľ výhry. Ten pekne rastie o +1 vždy keď sa na valcoch objaví Wild symbol, tentokrát opäť v podaní pani prasiatkovej. Čiže čím viac Wildom, tým vyšším násobiteľom sa na konci točení zdarma násobí vaša celková výhra.

No a keby sa vám málilo, každú výhru si môžete znásobiť Gamble funkciou. Tá funguje úplne klasicky. Aby sa vaša výhra znásobila, musíte uhádnuť farbu otočenej karty. Keď trafíte hneď máte dvojnásobok. Keď nie, tak sa s výhrou lúčite. Záleží teda na vašej odvahe riskovať.

A ešte jeden podstatný bonus tu je. Teda dva. Progresívne jackpoty. Prasa v balíku je súčasťou siete progresívnych jackpotov Synot Progressive Bonus. Vďaka tomu si jeho hraním môžete prilepšiť o zaujímavé sumy rozložené v 4 úrovniach bonusov. Najlepšie je samozrejme získať ten najvyšší – diamantový, tam už ide o desiatky tisíc €. A keďze hráte na TIpose, zabojovať môžete aj o 3 úrovne ich platformového jackpotu. Tak nech vám bravčekovia prinesú šťastie.

Vyskúšajte si Prasa v balíku v kasíne eTipos.sk

Exkluzívny automat Prasa v balíku je možné hrať iba v online herni ecasino.etipos.sk. Tipos si túto svoju značku stráži a veru dobre robí. Podaril sa im totiž skvelý a veľmi zábavný online slot, ku ktorému sa budete radi vracať, rovnako ako my. No a ak by ste náhodou mali nejaké pochybnosti, a neverili našim oslavným ódam, tak si ho pokojne choďte vyskúšať, Náš web, ale i samotné slovenské kasína umožňujú zahrať si hracie automaty zadarmo, v móde pre zábavu. Skúste, zabavte sa a stavte si neskôr aj za reálne peniaze. Nech sa vám darí.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games