The Dog House

The Dog House


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat The Dog House za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Automat so zvieratami
Dátum vydania: August 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 94,55 – 96,55 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Sticky Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, násobitele výhier, autoplay, turbo režim

Online automat The Dog House

Človek a pes sú označovaní za najstarších spoločníkov v histórii ľudstva. Väčšina psov bola pôvodne domestikovaná na ochranu a lov, no časom sa stali vernými druhmi a miláčikmi mnohých rodín. To platí dodnes. Štvornohí chlpáči sa môžu stať vašimi spoločníkmi aj vďaka online hraciemu automatu The Dog House. Tento „havkáčový“ slot má na svedomí spoločnosť Pragmatic Play, ktorá je známa svojimi tematickými hrami. Ak ste si už vyskúšali cukríkový slot Sweet Bonanza, určite budete s nami súhlasiť.

The Dog House je výherný automat s 5 valcami, 3 riadkami a 20 fixnými výhernými líniami. Výherné kombinácie na ňom platia v jednom smere, a to zľava doprava. Vyhrávate vtedy, ak vytočíte minimálne 3 rovnaké symboly vedľa seba počínajúc prvým valcom zľava. Pokiaľ vytočíte viacero výherných kombinácií, na niekoľkých paylines, všetky výhry sa spočítajú.

Spoločnosť vám na automate The Dog House bude robiť usmievavý rotvajler, vyčančaný yorkshirský teriér, mopslík s vyplazeným jazykom a jazvečík so zasneným pohľadom. Každý psík je vykreslený v komixovom štýle, čo vyzerá veľmi dobre a zábavne. Okrem nich sa na valcoch točia rôzne iné symboly charakterizujúce túto zvieraciu tému – kostička a obojok. Jedenástku základných symbolov dopĺňajú tradičné kartové znaky A, K, Q, J a 10.

Psia búda plná bonusov

Okrem pekného vizuálu a veselej hudby si vás automaty od Pragmatic vedia získať aj zaujímavými bonusmi a špeciálnymi funkciami. To platí aj pre The Dog House. Na druhom, treťom a štvrtom valci sa zobrazuje symbol psej búdy. Je to Wild symbol, ktorý supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. A vždy sa objavuje s náhodným násobiteľom x2 alebo x3. Násobiteľ daného Wildu platí pre každú výhru, ktorú pomohol vytvoriť.

Psia labka je Scatter symbolom a zobrazuje sa na prvom, treťom a piatom valci. Zobrazenie 3 symbolov Scatter znamená dve veci: okamžitá výhra v hodnote 5-násobku aktuálnej stávky a aktivácia voľných pretočení. Získať môžete minimálne 9 a maximálne 27 freespinov. Všetko záleží od toho, aké čísla vytočí rotvajler na drevených súdkoch. Počas freespinov sa z Wild symbolu stáva Sticky Wild symbol, čiže ostáva na svojom mieste až do konca bonusovej hry. Samozrejme, aj so svojimi násobiteľmi.

Skúste automat The Dog House úplne zadarmo

Za zmienku stojí aj ponuka nastavení automatu The Dog House. Okrem vypnutia alebo zapnutia turbo režimu, hudby a zvukových efektov si môžete nastaviť šetrič batérie, ktorý eliminuje animácie. Hrací automat The Dog House si môžete vyskúšať už aj v slovenskom online kasíne<, napríklad na DoubleStar.sk. Roztočte valce a sami sa presvedčte, či je táto hra stvorená aj pre vás. Automat má vysokú volatilitu, čiže výhry nepadajú až tak často, ale keď sa tak udeje, sú pomerne štedré.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play