Gates of Olympus

Gates of Olympus


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat Gates of Olympus za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Grécka mytológia, netradičný alternatívny automat
Dátum vydania: Február 2021
Valce: 6 valcov, 5 riadkov
Výherné línie: bez výherných línií, minimálne 8 symbolov kdekoľvek na valcoch
Výhernosť (RTP): 96,50 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Kaskádovitý systém, Scatter symboly, freespiny, kupovanie freespinov, násobitele výhier, autoplay, turbo režim

Za bránami Olympu

Tvorcovia automatov raz za čas vytvoria tituly, ktoré okamžite získajú celosvetové uznanie. Pragmatic Play ich má pomerne veľa, vrátane hry Sweet Bonanza. A teraz je tu ďalší. Zabúchajte na automate Gates of Olympus na dvere gréckych bohov, za ktorými sa skrývajú ohromujúce výhry.

Hoci sme v minulosti všetci videli veľa automatov s tematikou starovekého Grécka, výherný automat Gates of Olympus nás príjemne prekvapil. Je inovatívny, pútavý, svieži a dynamický. Grafika má nebeský vzhľad, hra sa odohráva na nádhernej hore Olymp, vzdušnom domove Dia, boha všetkých bohov. Zvuky a hudba sú chytľavé, miestami upokojujúce, inokedy burcujúce. Teda dokonalý mix pre starogrécky slot.

Online slot Gates of Olympus je netradičný automat. Nie preto, že má 6 valcov a 5 riadkov. Ani nie preto, že pracuje s kaskádovitým systémom, čo znamená, že symboly sa na valcoch netočia ale padajú. Dôvodom sú výherné línie. Na tie klasické zabudnite. Na výhru potrebujete objaviť minimálne 8 rovnakých symbolov bez ohľadu na ich pozície. Po výhernom spine výherné symboly z automatu zmiznú a na ich miesta dopadnú nové. Takýmto spôsobom môžete získať niekoľko výhier za sebou.

Bonusy a špeciálne funkcie Gates of Olympus

Kľúčom k vstupu za brány Olympu je Scatter symbol. Ním je samotný Zeus. Pokiaľ ho objavíte aspoň 4x, aktivujete až 15 freespinov. V prípade, že by sa vám to nedarilo, odporúčame aktivovať špeciálnu funkciu Ante bet. Za navýšenie stávky o 25 % vaša šanca na zobrazenie Scatter symboloov stúpne o 50 %. Celkom fajn deal, čo poviete?

Ak by ste ani po tomto nemali toľko šťastia a neobjavili potrebný počet Scatterov, je tu ďalšia možnosť ako sa zmocniť freespinov. Rovnako ako na Caribbean Anne si ich jednoducho kúpite. Vyjde vás to na 100-násobok stávky, no počas freespinov toto manko môžete veľmi ľahko vyrovnať. No hneď musíme aj dodať, že táto funkcia nemusí byť dostupná v niektorých krajinách, kde sa bonusy z legislatívnych dôvodov kupovať nemôžu.

Ďalšou zaujímavou funkciou je Násobiteľ, ktorý sa objavuje v základnej aj freespinovej hre. Násobitele prinášajú do hry okrúhle drahokamy v rôznych farbách. A ich hodnoty sa pohybujú od x2 až do x500. Funguje tak, že pokiaľ sa počas výherného spinu zobrazí na ploche symbol násobiteľa, celkový násobiteľ sa s týmto symbolom, či viacerými symbolmi sčíta a následne sa celkovým číslom násobí výhra.

Vyskúšajte si Gates of Olympus najskôr zadarmo

Grécka mytológia a jej bohovia majú hlboký vplyv na mnohé aspekty modernej kultúry. Môžeme ich nájsť vo filme, literatúre, umení a dokonca aj na online hracích automatoch. Gates of Olympus si u nás môžete vyskúšať aj zadarmo. A ak sa s ním dokonale oboznámite, skúste šťastie aj za reálne peniaze v online kasíne na DoubleStar.sk. Veríme, že si priazeň gréckych bohov na svoju stranu nakoniec nakloníte.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play