Big Bass Bonanza

Big Bass Bonanza


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat Big Bass Bonanza za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Automat z podmorského sveta, Automat so zvieratami
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96,71 %
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, násobitele výhier, autoplay, turbo režim

Veselá rybačka

Uchopte udice a hor sa na rybačku! Po Clown Fish či Bass Boss tu máme pre vás ďalšiu lahôdku zo sveta spod vodnej hladiny. Big Bass Bonanza od Pragmatic Play je veľmi prijemní hrací automat s peknou kreslenou grafikou, veselou hudbou a skvelými bonusovými príležitosťami zmocniť sa zaujímavých úlovkov.

Big Bass Bonanza je 5-valec s 3 riadkami a 10 výhernými líniami. Nie je to síce veľa, aj k dobrej zábave to úplne stačí. Celá hra je ponorená pod vodnú hladinu s azúrovým modrým pozadím, valce sú ohraničené bublinkami. Statické pozadie bolo pre nás menším sklamaním. Očakávali sme, že oceán bude prekypovať životom. No nechýbajú animácie, ktoré si môžete v nastaveniach kvôli úspore batérie aj vypnúť.

Výherné kombinácie platia zľava doprava a na výhru potrebujete vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly. Výherné kombinácie piatich rovnakých symbolov vedie k výhram v rozsahu od 5- do 10-násobku stávky v prípade symbolov s nízkou hodnotou alebo od 20- do 200-násobku stávky v prípade symbolov vysokej hodnoty.

Zatočenia zadarmo

Zaujímavosťou je, že hoci má automat Big Bass Bonanza niekoľko bonusov, všetko dôležité sa deje len vo freespinovej hre a nie základnej. Vyškerený bradatý rybár je Wild symbolom, ktorý tradične supluje chýbajúce symboly vo výherných kombách. Ale pozor, dokáže to len počas freespinov. Tie získate vtedy, ak kdekoľvek na valcoch počas štandardnej hry vytočíte aspoň tri symboly Scatter. Pokiaľ by ste ich vytočili päť, k dispozícii budete mať až 20 freespinov. Počas nich pristávajú na valce ryby s rôznymi peňažnými hodnotami, no tie môže uloviť len a len rybár. Čiže ak v rámci freespinu objaví na valcoch rybár a niekoľko symbolov rýb, všetko sa vám spočíta a zapíše na hráčske konto. No a to najdôležitejšie na záver.

Každý objavený symbol rybára sa zapíše do riadka na valcami, vďaka čomu môžete získať ďalšie freespiny a násobitele výhier. Maximálne si môžete pripísať ďalších 30 freespinov a násobiteľ x10. To by ste však museli postupne vyzbierať 12 rybárov.

Rybačka na Big Bass Bonanza aj cez mobil

Na automate Big Bass Bonanza nie je nič zložité. Ovládanie i nastavenia sú prehľadné, bonusy a špeciálne vlastnosti celkom zrozumiteľné. Preplávať až do freespinovej časti hry je vzrušujúca výzva a stojí naozaj za to. Zarybárčiť si môžete napríklad v slovenskom online kasíne Doublestar. Hra je výborne odladená pre mobilné zariadenia, čo dokazuje napríklad aj spomenutá funkcia na vypnutie animácií pre šetrenie batérie.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play