Bass Boss

Bass Boss


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Bass Boss za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Rybárska tematika, symboly z pod morskej hladiny
Dátum vydania: August 2022
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 93,67 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symboly, freespiny, násobitele, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Hoci oceány a moria pokrývajú viac ako 70% zemského povrchu, len zlomok z ich hĺbky bol podrobne preskúmaný. Morské dno ostáva akýmsi posledným miestom, kde sa ešte stále skrýva množstvo tajomstiev. Tak na čo čakať? Poďme sa pozrieť pod morskú hladinu.

Ryby, rybky, rybičky

Red Tiger sa pochválil ďalším veselým online automatom. Bass Boss vás zavedie pod morskú hladinu, kde bude vašou úlohou uloviť čo najväčšie ryby. Čím väčšia ryba, tým vyššia odmena. Nebudete na to však sami, veľmi rád vám pomôže zdatný rybár. Na zostavenie výhernej kombinácie vám poslúži 5 valcov, 4 riadky a k dispozícií máte 10 fixných výherných línií. To sa môže zdať málo, ale keď sa oboznámite so všetkými bonusovými možnosťami, budete v klídku.

Grafika online automatu Bass Boss je oveľa krajšia ako v prípade ďalších podmorských hier Golden Fish Tank alebo Clown Fish. Symboly sú ponorené pod morskú hladinu, valce ohraničujú stúpajúce bublinky a zhora na všetko dohliada pripravený rybár na člnku. O ňom ešte bude reč. Vizuál hry vyzerá naozaj pekne a pútavo, hudba taktiež dokonale sedí tejto téme. Nejako takto si predstavujeme automat, pri ktorom dokonale vypnete.

Bonusové funkcie

Chválou nebudeme šetriť ani pri bonusoch a špeciálnych funkciách. V automate Bass Boss je ich niekoľko a každá vám nielen že spríjemní hranie, ale hlavne pomôže vyloviť parádne výhry. Ujo rybár môže kedykoľvek počas točenia valcov nahodiť udicu a háčik ponoriť do výšky jedného, druhého, tretieho alebo štvrtého riadka. Keď sa na ňom po dotočení objavia akékoľvek zo 4 symbolov rýb – Scatter symboly - rybár ich všetky uloví a vytiahne na svoju loďky. Každá rybka je označená určitým bonusom:

  • Oranžová rybka - okamžitá výhra v podobe 100 alebo 200 násobku stávky.
  • Zelená rybka - okamžitá výhra v podobe 30 alebo 50 násobku stávky.
  • Modrá rybka - okamžitá výhra v podobe 10 alebo 15 násobku stávky.
  • Sivá rybka - okamžitá výhra v podobe 2 alebo 5 násobku stávky.

Ujo rybár nemá len skúsenosti, ale je to aj veľký výmyselník. So svojou udicou dokáže výborne narábať. Niekedy nahodí udicu a na háčik pripevní náhodný násobiteľ, ktorý vynásobí ulovenú rybku. Násobiteľ môže byť x2, x3, x5 alebo x10. Ďalej môže kedykoľvek postrčiť udicu tak, aby háčik vystúpil alebo sa zosunul na riadok, v ktorom sa objavila rybka. A úlovok je na svete.

Online hrací automat Bass Boss ponúka aj pretočenia zadarmo. Tie sú síce označené ako súťažné točenia, ale ich princíp je rovnaký. Musíte vytočiť na valcoch 3, 4 alebo 5 scatter symbolov “Výherných točení”, aby ste získali 10, 15 alebo 20 freespinov. Počas tejto bonusovej hry má rybár nahodenú udicu a háčikom ľubovoľne pohybuje hore a dole, hore a dole, hore a dole. Tým šanca na ulovenie ryby výrazne stúpa. Pozornosť venujte aj tabuľke v hornej časti obrazovky. Má 4 úrovne a každá z nich má svoj násobiteľ stávky + počet ďalších freespinov. Na prekonanie každej úrovne potrebujete vyloviť vždy 8 kusov rýb.

Vyloviť môžete aj Jackpot

Hraním online automatu Bass Boss máte šancu vyhrať aj niektorý z Red Tiger progresívnych Jackpotov. Mega Drop Jackpot (progresívny) je vytváraný zo všetkých stávok z jackpotových hier a nie je obmedzený časom - vyhrať ho môžete kedykoľvek. Potom majú Red Tiger hry časovo obmedzené jackpoty, napríklad Daily Drop (denný). Ten funguje na rovnakej báze ako Mega Drop s malým rozdielom. Vyplácaný je raz za 24 hodín náhodnému hráčovi. Taký Hourly Drop Jackpot (hodinový) je vyplácaný zase raz za hodinu.

Bass Boss nájdete vo Svete hier Niké

S automatmi od Red Tiger môžeme lúpiť na Divokom západe, skúmať egyptské hrobky, ale aj loviť ryby. Autori sa snažia vyhovieť požiadavkám hráčom širokého okruhu. My sme sa s automatom Bass Boss v Niké kasíne veľmi dobre zabavili. Až nad očakávanie. Pokiaľ teda preferujete modernejšie hry, určite si tento veselý automat vyskúšajte.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger