Dolphin’s Pearl Deluxe

Dolphin’s Pearl Deluxe


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 10 výherných línií
Výhernosť 96,18%
Minimálna stávka 0,40€
Maximálna stávka 100€
Wild symbol Symbol delfína, zobrazuje sa na všetkých poliach a násobí výhry 2x
Bonusová hra 15 otočení s 3x násobnými výhrami
Násobenie výhier Klasický gambling červená – čierna

Rovnako ako je tomu u väčšiny populárnych výherných hracích automatov, aj Dolphins Pearl od Novomatic Games si najskôr obľúbili milióny hráčov v kamenných kasínach a neskôr ho začali hrať online po celom svete a najmä v Európe.

Video automat Dolphin’s Pearl Deluxe je v podstate klonom online automatu Lucky Lady’s Charm od rovnakého vývojára hier. Keďže Lucky Lady‘s Charm bol jeden z najúspešnejších automatov pre Novomatic, vývojári si pravdepodobne povedali, načo meniť to čo je populárne, urobme len niečo graficky iné. Asi tak zrejme vznikli hracie automaty Doplhin’s Pearl. Tento video automat s 5 valcami a 10 výhernými líniami už nie je najmodernejší. Má jednoduchú grafiku a zvuky tiež nie sú top level. Ak ste ale skúsený hráč a dokážete oceniť potenciál a výhernosť starších hracích automatov bez najmodernejších grafických prvkov, na Dolphins Pearl Deluxe nájdete niekoľko skrytých prekvapení.

Kombinácie symbolov na Dolphins Pearl Deluxe vám môžu priniesť 25 až 100x násobok stávky a Wild symbol delfína ju vie ešte 2x vynásobiť. Väčšinou ale získavate menšie výhry, pomocou ktorých sa snažíte vytočiť si 3 symboly perly, ktoré spúšťajú to najlepšie čo tento vide automat má - bonusovú hru.

Bonusová hra Dolphin’s Pearl Deluxe

Môže trvať od 200 do 300 otočení, kým získate aspoň 3 perly a spustíte 15 otočení zdarma, ale keď sa tak stane, s 3x násobnými výhrami dokážete v bonusovej hre svoj rozpočet neuveriteľne navýšiť. Bonusová hra Dolphin’s Pearl Deluxe nie je tak vzrušujúca ako rozptyľujúce sa symboly v automate Book of Ra Deluxe, o to väčšie je však napätie a očakávanie výhry.

Náš tip pre automat Dolphin’s Pearl

Hrajte automaty vždy s rozumom a dajte si pozor na lákavú výhru funkcie Gamble. Je lákavé pokúsiť sa zakaždým zdvojnásobiť svoju výhru. Ak sa ale rozhodnete pre červenú alebo čiernu, nesnažte sa o to dlhšie ako jeden alebo dva krát za sebou. Pravdepodobnosť hrá proti vám.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od Novomatic