Automaty z podmorského sveta

Automaty z podmorského sveta zadarmo

Ak si chcete oddýchnuť, zrelaxovať, či sa len na chvíľu odreagovať, tak vedzte, že ste sa práve ponorili do toho správneho sveta hier – do toho podmorského. Nie nadarmo sú šum mora, zvuk bubliniek, či jemné piesne veľrýb a delfínov považované za najupokojujúcejšie zvuky prírody.

Valce podmorských online automatov tu okrem vody a bubliniek doslova naplnia pestrofarebné koraly, ryby či iné morské živočíchy. Dokonca sa môže stať, že narazíte aj na nejakú tú krásnu morskú pannu. Samotné automatové hry potom vyzerajú ako jedno veľké exotické akvárium. A zvuky? Ako sme už v úvode načrtli, tie sú tu skutočne podmanivé, ukľudňujúce a nemáte tak ani najmenší dôvod kliknúť na ikonku s reproduktorom, aby ste ich vypli.

Aj keď nie sú tieto online sloty až tak preferované, určite viaceré z nich objavíte aj v herných ponukách vašich obľúbených online kasín. Pod morskú hladinu Vás bude lákať pestrofarebný život v hrách Lucky Diver (Betinsight Games), Under the Sea (Betsoft), ale aj ďalšie nemenej pekné kúsky ako Rich Fish (Apollo Games), Dolphin’s pearl (Novomatic), Great Blue (Playtech), Black Pearl (e-gaming), či Ocean’s Treasure (Netent).

Na svoje si prídu aj milovníci dobrodružstva, ktorí pod hladinou morí a oceánov budú pátrať po stratených pokladoch z roztrieštených lodí či bájnom potopenom kráľovstve zvanom Atlantis. To sa stalo vďačným námetom viacerých vývojárskych štúdií online automatov, a tak sa stalo, že s rovnakým či podobným názvom prišli na trh takmer všetci dodávatelia kasínových hier. Hlavne hry Atlantis od Red Tiger a Mysterious Atlantis od Synot Games, ktoré patria k najhranejším podmorským automatovým hrám, nami rezonovali ešte dlho a rozhodne stojí za to si ich vyskúšať.

Spolu s nimi si roztočte aj ďalšie krásne podmorské sloty a uvidíte, že vám učaruje nejeden z nich. Vyskúšajte si roztočiť tieto automaty zadarmo v demo verziách hier a následne si ich zahrajte aj za reálne peniaze v kasíne. Pri troche šťastia vás privedú ku krásnym výhram prostredníctvom bájneho pokladu ukrytého na dne mora, alebo vďaka vysoko ceneným perlám.