Under the Sea

Under the Sea


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: BETSOFT
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátory, bonusová hra

Oddych, zábava a atraktívne výhry. To vás čaká a neminie, ak sa rozhodnete spustiť si online casino a zahrať si online výherný automat Under the Sea. Hra od spoločnosti Betsoft je zasadená do príjemného podmorského sveta plného zabudnutého pokladu. Ponorte sa do neho a vylovte svoj podiel.

Online hrací automat Under the Sea je zložený z 5 valcov, 3 riadkov a 30 ľubovoľne voliteľných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava. Podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Precízna práca od vývojárov

Zvykli sme si na to, že vývojárom z BETSOFT-u nerobí problém spracovať akúkoľvek tému a vytvoriť z nej prvotriedny a hlavne pútavý hrací automat. Akonáhle si Under the Sea otvoríte, zaplavia vás dokonalé animácie s 3D grafikou, ocitnete sa pod vlniacou sa vodnou hladinou, kde vám spoločnosť budú robiť rôznorodí podmorskí tvorovia. Téma ktorú možno už poznáte z podobných online slotov ako Mysterious Atlantis, Mermaids Millions, či Ariana. To všetko za zvuku upokojujúceho žblnkajúceho mora a typickej kubánskej hudby.

Výdatná ponuka bonusov

Okrem pôsobivého vizuálu nás zaujali aj bonusové vlastnosti. Prvým špeciálnym symbolom je Wild symbol v podobe perly. Je žolíkom a v prípade, že by vo výhernej kombinácii absentoval potrebný symbol, doplní ho. Navyše ak je jeden divoký symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhra je vynásobená x2. Dva Wild symboly vo výhernej kombinácii vynásobia výhru x4 a tri tieto symboly dokonca násobiteľom x8.

Druhým bonusovým prvkom je Scatter symbol vyobrazený ako stroskotaná loď. Za 3 tieto symboly aktivujete 8 freespinov, za 4 je to 12 a za 5 až 15 pretočení zadarmo. Všetky výhry počas freepinovej hry sú zdvojnásobené a opätovne je možné vytočiť ďalšie a ďalšie.

Posledným špeciálnym bonusom je symbol truhlice s pokladom. Akonáhle ho vytočíte minimálne trikrát, prekĺznete do bonusovej hry. V nej budete mať na výber 6 truhlíc, kde pod každou jednou sa ukrýva určitá okamžitá výhra. Pokiaľ sa vám ich podarí otvoriť všetkých 6, na konto sa vám pripíše utešená výhra.

Lovte poklady v online kasíne

Online slot Under the Sea ste v minulosti mohli nájsť aj v slovenskom kasíne eTIPOS.sk. Potom sa však Betsoft hry z jeho ponuky vytratili. V prípade, že sa s ním potrebujete zoznámiť a oťukať, skúste to najprv zadarmo. A až potom hľadajte a skúšajte šťastie za reálne peniaze.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od Betsoft