Mermaids Millions

Mermaids Millions


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Mermaids Millions zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .

Ak patríte medzi ľudí, ktorí snívajú o iných svetoch v hĺbke morí, mali by ste skúsiť online automat Memaids Millions od Microgamingu. V tomto automate totiž práve jeden takýto svet navštívite a okrem príjemného pohľadu na sporo zaodené morské víly vám môže byť odmenou aj celkom slušná suma na hráčskom konte.

Nádherný vizuál podmorských dobrodružstiev

Mermaids Millions už na prvý pohľad zaujmú vizuálom. Ručne kreslená grafika má svoje čaro a do rozprávkového výherného automatu sa naozaj hodí. Ak je navyše spracovaná tak dobre a precízne ako v tomto automate, hneď vás viac vtiahne do deja.

Bohatá grafika a kvalitné zvuky pritom skrývajú vcelku jednoducho fungujúci online automat s 5 valcami, 3 riadkami a 15 voliteľnými líniami. Ako všade inde, aj v tejto automatovej rozprávke je vašou úlohou vytočiť na valcoch výhernú kombináciu z rovnakých výherných symbolov.

Zahrať si môžete desktopovú verziu pre počítače, ale v ponuke sú aj verzie hry pre mobilné telefóny s operačnými systémami iOS a Android. Len pozor na malú odchýlku. Voliteľné výherné línie sú dostupné len v desktopovej verzii.

Štedré bonusy sveta v hlbinách

Okrem klasických možností, ako sa dopracovať k výhre, vám online automat Mermaids Millions ponúka aj špeciálne symboly a jednu bonusovú hru. Prvým špeciálnym symbolom je Wild symbol, ten má formu akéhosi žolíka a svoju prítomnosťou v niektorej z výherných línií, dokáže aj z nevýhernej kombinácie, urobiť kombináciu výhernú. Stačí aby nahradil chýbajúci symbol, pasujúci do výhernej kombinácie.

Druhým špeciálom je Scatter bonus. Ten vám po jeho zobrazení na valcoch daruje pretočenia zadarmo. Počet free spinov však záleží na tom, koľkokrát ho na valcoch dokážete vytočiť. Môžete ich však získať až 10. Počas hrania voľných hier sa vám navyše všetky výhry násobia x3. Čiže platí, že čím viac scatterov, tým vyššia potenciálna výhra.

Okrem klasických špeciálnych symbolov, skrýva automat ešte aj bonusovú hru. Aby ste ju aktivovali, je potrebné vytočiť na valcoch minimálne 3 symboly Treasure Bonus. Podmienkou však je, aby symboly boli vo výhernej línii. Keď sa vám to podarí, ocitnete sa v samostatnej obrazovke Treasure Bonusu a vyberáte si z dvanástich predmetov tie, pod ktorými si myslíte, že sa skrýva najväčšia odmena. Počet vašich pokusov je závislý na tom koľko symbolov Treasure Bonusu ste vytočili na valcoch.

Navštívte kráľovstvo morských víl zadarmo

Online automat Mermaids Millions hodnotíme jednoznačne pozitívne a to sa priznáme, že svet poloľudí, polorýb ide úplne mimo nás. Herné možnosti, kvalitné spracovanie a štedré bonusy nás však donútili pri hre zostať a poriadne si ju zahrať. Ak sa do nej chcete pustiť aj vy, vyskúšajte si ju najprv zadarmo. Uvidíte či vám sadne aj či nedokážete objaviť nejaký trik, ako si navýšiť výhru. Hneď potom sa môžete pustiť do hry naostro. Držíme palce.

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming