Ariana

Ariana


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Ariana zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 16:9 (širokouhlý)
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 25 výherných línií (fixné)
Výhernosť 95-96 %
Minimálna stávka 0,25 €
Maximálna stávka 125 €
Ďalšie vlastnosti hry otočenia zadarmo, nahradenie symnbolov žolíkom (Wild), Stacked Wilds, expandujúce symboly

Neprebádaný podmorský svet, poklady, morské panny a jedna krásna princezná. Tak by sa dala v skratke charakterizovať Ariana - nová hra od spoločnosti Microgaming. Pod hladinou mora sa skrývajú rôzne tajomstvá, ale predovšetkým veľmi štedré výhry.

Ariana je 5 valcový videoautomat s 3 riadkami a 25 výhernými líniami, ktorý vám rozpovie príbeh princeznej Ariany - morskej panny. Žiaľ ak čakáte prepracované efekty, krásnu grafiku a celkovo vizuálne hody, sklameme vás. Táto hra sa spolieha na iné plusy, než je audiovizuálna stránka. Niežeby bola grafika zlá, to určite nie, ale z priemeru nevybočí.

A tak sa vás hra snaží udržať inak. Napríklad špeciálnymi funkciami. Spomeňme z nich dve, ktoré vás potešia asi najviac. Tou prvou sú tzv. expanding symbols čiže stav, kedy na prvom valci vytočíte 3 rovnaké symboly. Pokiaľ máte aj v iných valcoch vytočené práve tieto symboly a sú vo výhernej kombinácii, automaticky sa v danom valci doplnia na všetkých poliach. A to samozrejme znamená parádnu výhru.

Druhou zaujímavou funkciou sú free spiny. Tie sú naviazané na symbol hviezdice. Pokiaľ sa vám podarí vytočiť 3 symboly hviezdice, na ktorýchkoľvek poliach z piatich valcov, okamžite získate 15 pretočení zdarma, pretočenia sa samozrejme kumulujú ak sa vám to pri free spinoch podarí znova. Hra tiež obsahuje obľúbené Wild symboly, ktoré, v dobrej kombinácii, zabezpečia aspoň malé čiastkové výhry.

Najnižšia stávka, ktorú automat umožňuje vložiť je 0.25 € a maximálna možná výhra je 30 000 €. Ak máte radi automaty s vodnou témou, neváhajte, tento automat sa vám určite zapáči.

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming