Golden Lamp

Golden Lamp


Hodnotenie od Grisio VIP Club BF Games
Online hra Golden Lamp zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Golden Lamp za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: BF Games
Téma automatu: Rozprávkový automat
Dátum vydania: Február 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96,12 %
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, expandujúce symboly, Gamble, autoplay

Rozprávkový 5-valec

Predstavte si svet, kde stačí potrieť starú lampu a zrazu pred vami stojí džin, ktorý splní každé vaše želanie. To je presne to, čo vám prináša výherný automat Golden Lamp. Tento online slot od BF Games vás zavedie do sveta Aladina, kde nechýba ani princezná, lietajúci koberec a samozrejme tá kúzelná lampa. V tomto automate podobne ako 10 001 Nights sa ponoríte do atmosféry rozprávok, ktoré chytajú svoj druhý dych v digitálnej ére hazardných hier.

Online hrací automat Golden Lamp nie je žiadny nudný stroj s ovocím, ale poriadna rozprávková jazda. Máte tu 5 valcov, 3 riadky a 10 pevných výherných línií, kde každé točenie môže byť vašou vstupenkou do sveta bohatstva. Nájdete tu symboly ako lietajúci koberec, šabľa, princ, princezná, no a samozrejme, nesmieme zabudnúť na lampu, ktorá je tu na to, aby vám želania splnila. Ale čo by to bol za automat, keby vám len tak rozdával peniaze, však? Tu musíte o tieto poklady trochu zabojovať. Ale nebojte, nie je to nič, čo by ste nezvládli.

Grafika a hudba

Keď otvoríte automat Golden Lamp, akoby ste vstúpili priamo do rozprávky. Celý automat je ako vystrihnutý z knihy o Aladinovi. Za valcami vidieť týčiaci sa nádherný palác, za ktorým sa rozprestiera nekonečná arabská púšť. A čo by to bol za automat bez dobrej muziky, že? Zvukové efekty a hudba vás dokonale ponoria do rozprávkovej atmosféry. Hudba je orientálneho štýlu a pridáva všetkému tú správnu chuť. V skratke, pri automate Golden Lamp si budete pripadať, akoby ste boli súčasťou príbehu Aladina so všetkým, čo k tomu patrí. Čo nám však nesmierne prekážalo, bolo straašne pomalé točenie valcami. Tu by sa turbo režim náramne zišiel.

Bonusové vlastnosti

Golden Lamp je naozaj ako čarovná lampa plná prekvapení. Na valcoch sa točí symbol Aladinovej lampy, ktorý je Wildom aj Scatterom zároveň. A to znamená, že nie len že dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol pre výhernú kombináciu, ale môže spustiť aj bonusovú hru s 10 freespinami. Pred začiatkom freespinovej jazdy sa podobne ako v Book of Ra Deluxe vylosuje náhodný symbol, ktorý sa počas voľných pretočení rozšíri po celom valci. Tento expandujúci symbol platí kdekoľvek na valcoch, čo vám môže priniesť oveľa viac výherných kombinácií. Ako keby ste mali vlastného džina, ktorý vám plní želania.

Po každej výhernom spine máte možnosť cez funkciu Gamble zdvojnásobiť svoju výhru. Stačí si len vybrať správnu farbu skrytej karty. Ale pozor, ak si vyberiete zle, vaša výhra sa rozplynie ako dym z lampy.

Golden Lamp aj zadarmo v eTipose

V automate Golden Lamp sa snúbi tajomstvo, dobrodružstvo a šanca na zaujímavé výhry. Navyše, tento online slot je prispôsobený aj pre mobilné zariadenia, takže si ho v Tipos kasíne môžete užívať kdekoľvek a kedykoľvek na svojom smartfóne alebo tablete. A pre tých, ktorí si chcú hru najprv vyskúšať, než do nej investujú skutočné peniaze, k dispozícii je aj bezplatná demoverzia. Môžete skúšať úplne zadarmo a bez rizika. Golden Lamp vás vezme na cestu plnú kúziel a dobrodružstiev, a ak budete mať šťastie, môžete sa fajne nabaliť. Tak čo, máte chuť potrieť tú lampu a nechať sa uniesť do sveta, kde sa sny stávajú skutočnosťou? Golden Lamp je pripravený vám ukázať, ako sa to robí.

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od BF Games