10 001 Nights

10 001 Nights


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat 10 001 Nights za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Rozprávkový automat
Dátum vydania: November 2020
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 93,65 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Mega Wild symbol, Imperiálne spiny, Multi výber, freespiny, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

"Tisíc a jedna noc" je zbierka príbehov z arabského sveta, ktoré boli zhromažďované niekoľko storočí. Tieto rozprávky sú prezentované prostredníctvom Šeherezády, mladej a múdrej ženy, ktorá rozpráva príbehy sultánovi, aby prežila. Schopnosť rozprávať pútavé príbehy jej pomáha zachrániť si život a postupne menia srdce sultána, ktorý nakoniec Šeherezáde odpúšťa a ruší popravu. Táto zbierka príbehov je dodnes obľúbená a inšpiruje ľudí na celom svete.

Príbehmi tisíc a jednej noci sa inšpirovali aj viacerí tvorcovia hracích automatov, napríklad NetEnt v hre Arabian Nights. Vývojári z Red Tiger však číslo zvýšili desaťkrát a vytvorili zaujímavý rozprávkový slot s názvom 10 001 Nights. Automat má 5 valcov, 4 riadky, a hoci má „iba“ 20 výherných línií, špeciálne symboly a funkcie môžu hranie okoreniť a priniesť výhry v podobe viac ako 10 000-násobku vašej stávky. To vlastne aj vysvetľuje pomenovanie tohto automatu.

Luxusné prostredie

Red Tiger je známy tým, že vytvára pôsobivé moderné sloty, v ktorých predvádza svoje úžasné dizajnérske schopnosti. Online slot 10 001 Nights vás zavedie do čarovného sveta plného luxusu. Automat lemujú hodvábne vlajúce závesy na veľkej terase s pozadím nočnej oblohy. Luxusný pocit tým nekončí, pretože v hre môžete vidieť množstvo krásne zdobených symbolov. Hru sprevádzajú podmanivé zvukové efekty a hudba z Blízkeho východu.

Aj luxusné bonusy

Nižšie platiace symboly pozostávajú z kartových znakov, vyššie hodnoty výhier majú topánky, váza, ťava, tiger a sultán. Okrem nich sa na valcoch točí aj jeden veľmi dôležitý symbol, ktorým je rovnako ako v hre Crazy Genie Aladinova čarovná lampa. V hre má nezastupiteľnú funkciu. Symbol lampy je totiž kľúčom k aktivácii štyroch špeciálnych funkcií. Obsah lampy postupne napĺňa štyri nádoby umiestnených nad valcami. Keď je nádoba plná, spustí funkciu v tomto poradí:

  • 1. nádoba vyžaduje obsah 6 lámp, čím sa aktivujú Imperiálne spiny. Všetky symboly s nízkou výhernou hodnotou sú z valcov odstránené, takže počas nasledujúceho spinu sa na valcoch objavia len hodnotnejšie symboly.
  • 2. nádoba vyžaduje obsah ďalších 7 lámp, čím sa aktivujú Náhodné divoké symboly. Na valcoch sa teda objaví náhodný počet Wild symbolov.
  • 3. nádoba vyžaduje obsah ďalších 8 lámp, čím sa aktivuje Multi výber. Spomedzi troch kariet vyberiete jednu, ktorá odhalí násobiteľ výhier (x3, x5, x9) aplikovaný v nasledujúcom spine.
  • 4. nádoba vyžaduje obsah ďalších 9 lámp, čím aktivuje Mega divoké symboly. Na valcoch sa následne objaví minimálne jeden Mega Wild symbol s rozmerom 1x4.

Po odomknutí všetkých štyroch funkcií (spolu 30 lámp) sa mechanika zbierania lámp ukončí a funkcie sa spúšťajú náhodne v rámci danej výšky stávky. Zmena výšky stávky spustí proces od začiatku a postup sa uloží, ak sa vrátite k predošlej stávke.

Okrem týchto štyroch špeciálnych funkcií disponuje online výherný automat 10 001 Nights aj freespinami. Symbol zvaný „Osudové točenia“ je Scatterom. Keď ho vytočíte tri, štyri alebo päťkrát, získate 8, 10 alebo 12 voľných pretočení, ktoré je možné aj opätovne získať.

Šanca na Jackpot

Hraním online automatu 10 001 Nights máte šancu vyhrať niektorý z troch progresívnych Jackpotov. Mega Drop Jackpot (progresívny) je vytváraný zo všetkých stávok hráčov z tých Red Tiger automatov, v ktorých je inštalovaný. Je bez obmedzení a môžete ho vyhrať kedykoľvek. Potom sú to časovo obmedzené jackpoty. Daily Drop Jackpot (denný) funguje na rovnakej báze ako progresívny Jackpot s malým rozdielom. Vyplácaný je raz za 24 hodín náhodnému hráčovi. Hourly Drop Jackpot (hodinový) je vyplácaný raz za hodinu.

Hrací automat 10 001 Nights nájdete v online kasíne

Red Tiger našiel inšpiráciu na Blízkom východe a vytvoril celkom solídny automat. Vyzerá pekne, znie pekne, funkcie nie sú vôbec zlé a potenciál je na vysokej úrovni. Rozprávkový automat 10 001 Nights vám vrelo odporúčame. Nájdete ho napríklad v slovenskom kasíne na nike.sk. Hra je dostupná aj vo forme demoverzie a môžete si ju zadarmo vyskúšať. Môžete ju hrať samozrejme aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger