Crazy Genie

Crazy Genie


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Crazy Genie za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Rozprávkové hracie automaty
Dátum vydania: August 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,22%
Volatilita: Vyššia stredná (4/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, 5 bonusových hier, automatická hra, turbo režim

Výborne spracovaná téma o Aladinovej lampe

Kto by nepoznal príbeh o mladom chudobnom chlapcovi Aladinovi a Džinovi z čarovnej lampy? Táto rozprávka sa stala námetom pre zhotovenie fantastického online hracieho automatu Crazy Genie. Neraz sme rozmýšľali nad tým, kde až siaha fantázia autorov hier spoločnosti Red Tiger. Niektoré ich kúsky ako napríklad Treasure Mine či Esqueleto Mariachi sú naozaj neskutočné. A čo je hlavné, na slotoch tejto spoločnosti nájdeme vždy niečo nové a vzrušujúce. Poďme si ale teraz predstaviť tento „Aladinov hrací automat“ bližšie.

Výherný automat Crazy Genie tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať klasicky na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Džin a jeho nekonečná štedrosť

Povinným základom bonusových prvkov u väčšiny automatov je Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. No teraz to podstatné. Ďalšia bonusová výbava online slotu Crazy Genie je totiž naozaj pestrá a lákavá. Do hry môže kedykoľvek počas hrania vstúpiť Bláznivý Džin z lampy naľavo od valcov a aktivovať všetky ďalšie funkcie a bonusy automatu, či uvoľniť mince zaručujúce náhodnú okamžitú výhru. Do niektorej z 5 bonusových minihier sa dostanete aj po vytočení 3 symbolov Scatter v podobe čarovnej lampy s nápisom BONUS. Tie sa objavujú len na 2. 3. a 4. valci, no pomerne často. Z lampy vyskočí Džin a roztočí bonusové koleso s 5 políčkami. Tie určujú, do ktorej bonusovej minihry prekĺznete:

  • Oáza – klikaním budete búšiť po lampe, z ktorej budú vypadávať zlaté mince. Vyhrať sa dá maximálne 100-násobok stávky.
  • Lampa – klikaním budete šúchať po lampe, z ktorej budú vypadávať zlaté mince. Vyhrať môžete až 200- násobok stávky.
  • Poklad – v miestnosti plnej pokladov budete vyberať spomedzi rôznych artefaktov. Získať môžete až 258-násobok stávky.
  • Zlato – v tejto minihre máte k dispozícii náhodný počet freespinov. Počas nich hodí Džin na políčka zlaté mince, pod ktorými sa ukrývajú rôzne ceny. Buď ďalšie freespiny, alebo násobitele výhier. Tu je možné získať až 1068-násobok stávky.
  • Dar – Džin vám ponúkne na výber desať zlatých mincí, z ktorých si vyberiete päť. Vyhrať môžete až 1179-násobok stávky.

Dosť bolo slov, vyskúšajte si slot Crazy Genie v kasíne

Ak ste doposiaľ žiadny hrací automat od Red Tiger nevyskúšali, mali by ste to urýchlene napraviť. Odhliadnuc od bonusovej výbavy je online automat Crazy Genie veľmi jednoduchá hra, ktorej princíp okamžite pochopíte. Samotné točenie valcami je rýchle, grafika a hudba opäť na špičkovej úrovni. V online kasíne Niké si ho môžete vyskúšať aj zadarmo, minimálne sa veľmi príjemne zabavíte.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger