Treasure Mine

Treasure Mine


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Treasure Mine za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Dátum vydania: November 2017
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, expandujúce Wild symboly, Scatter symbol, bonusová minihra, progresívny Jackpot, režim turbo, automatická hra

Ďalší vydarený automat od Red Tiger

To bola jazda! To sú prvá slová, ktoré sa nám ryjú na jazyk po hraní online slotu s názvom Treasure Mine. Ďalší skvost od spoločnosti Red Tiger, kde sú autori hier naozaj veľkí perfekcionisti. Určite chápete, o čom hovoríme, ak ste si už stihli zahrať napríklad automat Pirates Plenty. Nielenže dbajú na dokonalú grafiku, 3D animácie a zvukové efekty, no ich sloty obsahujú rôzne inovatívne bonusové vlastnosti. Pokiaľ máte po krk starej klasiky s opakujúcimi sa tradičnými bonusmi, skúste si zahrať online výherný automat Treasure Mine a nebudete vedieť sa od neho odtrhnúť.

Slot Treasure Mine pozostáva z 5 valcov, 4 riadkov a až 40 výherných línii platnými zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na línii platí len tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

Hlavnou postavou hry je robustný bradatý baník, ktorý sa horko-ťažko snaží vydolovať z bane čo najviac zlata. Vy si špiniť ruky nemusíte, stačí len točiť valcami z pohodlia svojho domova.

3 druhy Wild symbolu

Keďže tento výherný automat disponuje niekoľkými atraktívnymi schopnosťami, budeme sa snažiť neopomenúť ani jednu. V prvom rade spomenieme Wild symbol. Veľmi dôležitý a významný symbol, ktorý vystupuje na slote v troch podobách. Redbeard (baník), Treasure Strike (diamant) a Dragon (drak). Ich vzájomné kombinácie na valcoch môžu byť dôsledkom úžasných okamžitých výhier. Každý z nich je žolíkom, čiže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

  • Redbeard + Treasure Strike = baník preskočí na diamant a bude do neho búšiť krompáčom, aby z neho vydoloval čo najvyššiu výhru.
  • Treasure Strike + Dragon = drak vydýchne oheň na diamant a ten sa vzápätí rozšíri na susedné políčka.
  • Dragon + Redbeard = drak popáli baníka, ktorý začne utekať a za sebou nechá cestu vytvorenú iba divokými symbolmi.

Posaďte baníka na vozík v bonusovej hre Treasure Run

Najväčšie dobrodružstvo tohto slotu na vás čaká vďaka Scatter symbolu. Ten je vyobrazený ako vozík naložený zlatom. Ak ho vytočíte minimálne 3-krát, presuniete sa do bonusovej minihry Treasure Run. V nej bude baník sedieť vo vozíku a vašou úlohou bude nasmerovať ho správnym smerom po koľajniciach v bani. Na výber máte 3 cesty. Jedná cesta obsahuje veľmi veľa pokladu, druhá menej, no a na tretej je umiestnená zátarasa, čo znamená koniec bonusovej hry. Tu vám teda nepomôže nič, len šťastie. Pokiaľ ho mať budete, z bane môžete vyťažiť fantastické výhry.

Progresívny Jackpot

Na automate Treasure Mine sa môžete zapojiť aj do hry o progresívny zdieľaný Jackpot. Nepotrebujete na to nič, len točiť valcami a dúfať, že symbol Jackpot vytočíte minimálne 3-krát.

Z každej stávky na vybraných hrách ako Treasure Mine, Red Diamond, Golden Temple, Flaming Fox sa odvádza malé percento, z čoho sa tento Jackpot vytvára. Jeho strop je neobmedzený. To, koľko peňazí sa v ňom nachádza, vidíte naľavo od valcov. Rovnako tak je tam uvedené odpočítavanie pri dennom jackpote a znázorňuje, dokedy tento Jakcpot niekto zaručene „rozbije“. Čím viac sa blíži jeho koniec, tým vyššia je šanca ho získať. Tento proces sa neustále opakuje deň čo deň.

Automat Treasure Mine nás očaril

Pri online výhernom automate Treasure Mine sa nudiť určite nebudete. Nielenže sa na neho dobre pozerá, ale vďaka usilovnému baníkovi môžete získať na nike.sk skutočne parádne výhry. Stačí vytočiť správnu kombináciu z troch divokých symbolov, alebo aktivovať bonusovú minihru a na svoje hráčske konto sa nebudete môcť vynadívať. Vrelo odporúčame.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger