Pirates’ Plenty

Pirates’ Plenty


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Pirates’ Plenty za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné online automaty
Dátum vydania: Február 2019
Valce: 5/6 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,12%
Volatilita: Vyššia
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier, bonusová minihra, turbo režim, automatická hra

Pirátsky skvost od Red Tiger

Pamätáte si na našu recenziu na online výherný automat Corsair Queen? Tento slot od Synot Games s pirátskou témou sme takpovediac vychválili, no naďabili sme na niečo ešte lepšie. Hrací automat Pirates‘ Plenty v ponuke online automatov na Niké nás uchvátil, a to doslova. Jeho autorom je spoločnosť Red Tiger, ktorá má vo svojom portfóliu viacero zaujímavých kúskov.

Keď sme hrali automat Pirates‘ Plenty, neuvedomili sme, koľko času sme pri ňom strávili. Jeho dokonalá grafika, hudba a vlastnosti nás okamžite vtiahli do deja. Autorom hry dávame za tento slot palec hore.

Odomknite 6. valec automatu

Pirates‘ Plenty tvorí na začiatku hry 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línii. Avšak počas vašej dobrodružnej cesty môžete rozšíriť slot až na 6 valcov. Počas hrania postupne zbierate symboly mapky a posúvate svoju loď k ostrovu pokladov. V prípade, že sa naň dostanete, odblokujete šiesty valec automatu. Pri hre so šiestimi valcami sa na valcoch objavujú aj trojité Wild symboly vyobrazené ako prázdne fľašky. Tieto trojité symboly môžu obsahovať násobitele výhier – x2, x3 a x5.

Wild symbolom, teda žolíkom nahrádzajúcim chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, je aj nezbedná opica. Tá sa na valcoch objavuje náhodne, no keď sa tak stane, zozbiera všetky symboly s nízkou hodnotu a nahradí ich hodnotnejšími. To môže viesť k zisku niekoľkých vysokých výhier.

Otvorte všetky 3 truhlice v bonusovej hre

A teraz do najlepšie. Na valcoch sa točí aj Scatter symbol nazvaný ako „točenia oceánu“. Pokiaľ ho vytočíte 3-krát, aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami. Počas tejto hry sa na valcoch objavuje duch starého piráta so zlatým kľúčom a nad valcami sú zároveň umiestnené tri truhlice s pokladmi. Buď ide o ďalšie freespiny, alebo premenu obyčajného symbolu na divoký. Na to, aby ste sa dopracovali k vytúženým epickým výhram, potrebujete odomknúť všetky tri truhlice. Nám sa podarili najviac dve, no aj tak to stálo za to. Podarí sa vám otvoriť všetky tri truhlice s pokladmi? Skúste!

Čo sa nám ešte na tomto automate obzvlášť páčilo, bolo nastavenia automatického točenia valcami. Obmedzenie nenastavujete iba na počet otočení, ale aj na sumu prehratej čiastky. Viete si tak oveľa ľahšie kontrolovať svoj rozpočet na hranie. Samozrejmosťou je turbo režim na zrýchlenie hry, no my sme si túto hru naozaj vychutnávali bez využitia týchto fičuriek.

Slot Pirates’ Plenty plný zábavy

Naozaj nádherné dobrodružstvo a najmä skvelé výhry ponúka online výherný automat Pirates’ Plenty. S podobnou bonusovou štruktúrou v rámci deja hry sme sa dávno nestretli, teda ak vôbec. V momente, keď sa vám podarí odblokovať šiesty valec, začína sa spanilá jazda plná výhier. Vyskúšajte si tento automat zadarmo a stavíme sa, že si ho veľmi rýchlo obľúbite. Veľa šťastia!

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger