Corsair Queen

Corsair Queen


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Corsair Queen za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj

Naskočte na palubu kasína eTIPOS.sk a vydajte sa na plavbu neprebádanými moriami s nebezpečne krásnou pirátkou Corsair. S parádnym online slotom Corsair Queen od spoločnosti SYNOT Games si užijete množstvo zábavy.

Uchmatnite si svoj podiel

Úžasná grafika s farebnými symbolmi (mapa pokladov, kompas, fľaška rumu, loď) okamžite upúta vašu pozornosť. Celú hru sprevádza burcujúca hudba, ktorá dokonale vystihuje tému tohto online hracieho automatu. Navyše obsahuje niekoľko bonusových prvkov, vďaka ktorým sa nejaký podiel z ulúpeného pirátskeho bohatstva ujde aj vám. Poďme si ich všetky postupne predstaviť.

Sexi pirátku si veľmi rýchlo obľúbite

Slot Corsair Queen pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línii. To však platí iba v základnej hre. V hre s voľnými pretočeniami sa rozloženie valcov rozširuje na 5 riadkov a až 40 výherných línii. Aktivujete ju vtedy, ak sa na 2., 3. alebo 4. valci objaví naša hlavná hrdinka – pirátka Corsair, na ktorú je vskutku veľmi príjemný pohľad. Grafici zo SYNOT Games sa nezapreli ani v tejto hre. Prsnatá kráska je expandujúcim Wild symbolom, plní funkciu žolíka, čiže nahrádza všetky chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Okrem toho získate vďaka jej prítomnosti 5 freespinov navyše. Ako sme už uviedli, pred točením zadarmo sa valce rozšíria, čím je šanca na zisk výhernej kombinácie ešte vyššia.

Medzi jednotlivými symbolmi sa nachádza aj truhlica plná zlata. Ide o Scatter symbol a jeho zobrazenie znamená okamžitú výhru. Za 2 truhlice získate 2-násobok stávky, za 4 je to 5-násobok a za 5 dokonca 20-násobok stávky. Rovnako ohodnotený je aj symbol lode s červenými plachtami.

Vývojári do automatu zakomponovali i funkciu násobenia výhier – Gamble (Risk). Po každej výhre môžete skúsiť svoje šťastie a výhru niekoľkokrát znásobiť. Stačí uhádnuť, akej farby je zakrytá karta. Pokiaľ uhádnete, výhru zdvojnásobíte, ak nie, prídete o všetko. Tí menej odvážni môžu využiť možnosť „poliť“. Polovica výhry zostane na vašom konte, s tou druhou pôjdete do risku.

Pirátske dobrodružstvo nájdete na eTIPOS.sk

Pri hraní online slotu Corsair Queen sme sa veľmi dobre zabavili. Aj keď hlavná hrdinka sa na valcoch neobjavuje až tak často, ako by sme si želali. No keď ju vytočíte, poteší vás rovno dvojitou odmenou – funkciou žolíka a ziskom voľných pretočení. Vyskúšajte si aj vy tento online slot v online kasíne eTIPOS.sk a sami uvidíte, že nádherná pirátka si vás veľmi rýchlo získa.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games