Caribbean Anne

Caribbean Anne


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kalamba
Hraj výherný automat Caribbean Anne za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kalamba
Téma automatu: Dobrodružný výherný automat s pirátskou témou
Dátum vydania: August 2019
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 93,52%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, kupovanie freespinov, divoké násobitele výhier, cashpoty, automatická hra, turbo režim

Dobrodružných automatov s pirátskou témou je na trhu s kasínovými hrami viacero. Páčil sa s nám napríklad Corsair Queen s atraktívnou pirátkou v pozícii expandujúceho Wild symbolu, či trilógia od Red Tiger s naposledy recenzovanou verziou Pirates Plenty Megaways.

Spoločnosť Kalamba zostrojila výherný automat Caribbean Anne, kde hlavnou postavou je Anne Bonny, jedna z najznámejších pirátiek v histórii. Rodáčka z Írska pôsobiaca v Karibiku bola známa tým, že sa obliekala ako muž. Ak vás bavia automaty s pirátmi, loďami a ukrytými pokladmi, určite tento slot vyskúšajte.

Caribbean Anne je vzrušujúci a akčný výherný automat vyskladaný do 5 valcov a 4 riadkov s 40 fixnými výhernými líniami. Aj tu platí, že výherné kombinácie platia v jednom smere zľava doprava. Zaujímavou vecou, ktorú si hneď na automate všimnete, je množstvo symbolov. Tých je 16 a rozdeliť by sa dali do troch kategórií – menej hodnotné (kartové znaky), viac hodnotné (piráti) a špeciálne symboly. Na zisk výhernej kombinácie potrebujete vytočiť tri, štyri alebo päť rovnakých symbolov so začiatkom na prvom valci zľava.

Prepracovaný vizuál...

Po grafickej stránke nemáme automatu čo vytknúť, autori sa s ním vyhrali naozaj pedantne. Všimli sme si, že valce sú polopriehľadné, čo umožňuje príjemný výhľad na more. Mesiac v splne osvetľuje zamračenú oblohu, pod ktorou sa zo strany na stranu jemne kolíše loď pirátskej kapitánky Anne.

Základné údaje online slotu Caribbean Anne poznáme, poďme sa teraz pozrieť na jeho bonusové príležitosti. Tu je to trochu náročné, pretože autori hier v štúdiu Kalamba sú veľmi kreatívni. Vytvárajú hry s dostatkom špeciálnych funkcií. Aj preto by sme tento automat odporúčali skôr skúsenejším hráčom. Začiatočníci by sa v tej mozaike bonusov mohli rýchlo stratiť.

...a ešte prepracovanejšie bonusy

Hyper stávka - vedľa valcov naľavo je zobrazený panel, ktorý obsahuje šípku nadol a šípku nahor. Pomocou nich si nastavíte hodnotu násobiteľa výhier a počet freespinov, ktoré môžete aktivovať počas základnej hry. Na výber máte 4 možnosti:

  • násobiteľ x1 a 7 freespinov
  • násobiteľ x2 a 9 freespinov
  • násobiteľ x3 a 11 freespinov
  • násobiteľ x5 a 14 freespinov

Freespiny na výhernom automate Caribbean Anne aktivujete vtedy, ak kdekoľvek na valcoch vytočíte 3-krát Scatter symbol, ktorým je pirátska loď s animovanými delami. Akákoľvek bomba, ktorá počas freespinov spadne na valce, pridá jedno pretočenie zadarmo. Pokiaľ by ste toľko šťastia nemali, bonusovú hru s voľnými pretočeniami si môžete jednoducho kúpiť za vopred stanovený poplatok. Samozrejme, najviac zaplatíte za možnosť násobiteľa x5 a 14 freespinov.

Wild symbolom je kormidlo, ktoré v pozícii žolíka supluje chýbajúce obyčajné symboly. Okrem toho dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu s odmenami 90, 120 a 400-násobku stávky. Nad valcami je vidieť dve lebky a medzi nimi počítadlo, ktoré zaznamenáva každé pretočenie od 1 do 10. Keď sa na valcoch objaví kapitánka Anne, vystrelí z pištole a jej políčko sa orámuje do zlata. Toto orámované políčko zostane uzamknuté počas nasledujúcich desiatich spinov. Akonáhle počítadlo dovŕši desať pretočení, každé políčko sa premení na symbol divokého multiplikátora. Výšku multiplikátora si nastavujete na paneli, o ktorom sme písali v Hyper stávke.

Súčasťou niektorých automatov od Kalamba sú aj tzv. Cashpoty. Majú 4 úrovne, vidíte ich napravo hore od valcov a v priebehu hry ich hodnoty stúpa. Aby ste vyhrali bronzový, strieborný, zlatý alebo platinový Cashpot, závisí od toho, koľko cashpot symbolov vytočíte na valcoch.

Skúste online automat Caribbean Anne úplne zadarmo

Online výherný automat Caribbean Anne má hráčom čo ponúknuť. Keď sa na automate spojí široká ponuka bonusov s prepracovanou grafikou, je to vždy lákadlo, ktorému sa ťažko odoláva. V online kasíne na etipos.sk si tento pirátsky slot môžete na skúšku aj zadarmo. A to vám aj odporúčame, pretože všetky tie bonusy a špeciálne funkcie môžu vyzerať na začiatku dosť chaoticky. Hraním za skutočné peniaze môžete vyhrať aj niektorých z progresívnych Jackpotov tohto kasína.

Kasínové hry od spoločnosti Kalamba nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Kalamba