Falcon God

Falcon God


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Falcon God za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Mystery symbol, mulitplikátory výhier, respiny, progresívne Jackpoty, automatická hra

Chvályhodná práca od Apollo Games

Online výherný automat Falcon God od Apollo Games nás príjemne prekvapil. Prečo? Pretože niektoré staršie hry od tejto spoločnosti nám prídu akoby „na jedno kopyto“. Falcon God je však iný, lepší, pútavejší, predovšetkým čo sa týka grafiky, hudby a zvukových efektov. Navyše disponuje štedrou bonusovou výbavou, ktorú netvoria iba Wild či Scatter symboly. Ba čo viac, téma automatu vás zavedie do tajomného prostredia pyramíd a ich komnát, ktoré ešte nikto nikdy neprebádal.

Staroveký Egypt posiaty bonusmi

Falcon God je trojvalcový online automat s 3 riadkami a 27 výhernými líniami. Výherné kombinácie platia v jednom smere, a to zľava doprava. Ako sme už načrtli, automat je vsadený do sveta starovekého Egypta, čo znamená, že je posiaty symbolmi charakterizujúce toto veľkolepé obdobie – Stéla, Sfinga, Tutanchamón, Skarabeus. Tieto základné symboly dopĺňajú bonusové:

  • Symbol Wild – je ním Horovo oko, ktoré je považované za staroegyptský ochranný symbol. Je žolíkom, čiže v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii.
  • Symbol Multiplikátor – objavuje sa v troch verziách: 2x, 3x a 4x. Pokiaľ ho vytočíte súčasne s výhernou kombináciou, výhru automaticky vynásobí daným násobiteľom. Ak vytočíte viac multiplikátorov naraz, výhra sa vynásobí každým z nich.
  • Symbol Kobra – za jeho vytočenie získate 1 bezplatný re-spin. Najviac môžete získať 4 bezplatné re-spiny za sebou.
  • Symbol Mystery – je ním staroegyptský boh so šakalou hlavou a vládca podsvetia. Po jeho vytočení získate odmenu v rozsahu od 2 do 20-násoboku stávky.
  • Symbol Pyramída (mixér) – náhodne vyberie jeden z vyššie uvedených symbolov: Wild, Kobra, Mystery, 2x Multiplikátor, 3x Multiplikátor alebo 4x Multiplikátor.

Falcon God v eTipose aj s progresívnymi Jackpotmi

Atraktívnu bonusovú nádielku hracieho automatu Falcon God uzatvárajú platformové progresívne Jackpoty, ktoré sú súčasťou online kasína eTipos.sk. Sú rozdelené do troch kategórií – Gold, Silver a Bronze. Aby ste získali jeden z týchto Jackpotov, potrebujete len kus šťastia. Budete ho mať? Nechajte sa prekvapiť!

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games