Blood Revival

Blood Revival


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Blood Revival za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Dobrodružné strašidelné automaty
Dátum vydania: September 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Jackpot: Áno
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, re-spiny, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra

Vylepšený Blood s prívlastkom Revival

Blood Revival je pokračovaním online hracieho automatu Blood od spoločnosti Apollo Games. Prvé vydanie tejto hry sa nám zdalo aksi rozpačité, čo sme dali patrične najavo aj v našej predchádzajúcej recenzii. No ale pri „dvojke“ takí kritickí už nebudeme, pretože je oveľa atraktívnejšia.

Online výherný automat Blood Revival sa od svojho predchodcu líši v prvom rade skladbou. Počet valcov a riadkov (5x3) zostal síce zachovaný, no narástol počet výherných línií. Z pôvodných 5 až na 20 fixných paylines. Prostredie je podobné, dej automatu je podobne ako pri Vampire Bride vsadený do strašidelnej atmosféry plnej krvilačných upírov. Po grafickej a hudobnej stránke nemáme žiadne výhrady, aj animácie sú pekne spracované. Všimnite si napríklad točiace sa ozubené kolieska v rohoch slotu alebo päť lebiek so svietiacimi očami nad stredným valcom. Autori mysleli naozaj na každý detail.

Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a pokračovať bez prerušenia opačným smerom. V rámci jednej výhernej línie platí iba najvyššie hodnotená kombinácia. V prípade viacerých výherných kombinácii na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú. Krvavý automat tvoria rôzne predmety spojené s upírskou tematikou, nechýba ani upírí muž a upíria žena. Práve tieto dve bytosti majú v hre najvyššie odmeny. Ďalej je to pootvorená rakva, kolom prebodnuté srdce, kríž a cesnak. Tie dopĺňajú ešte tradičné kartové znaky J, Q, K a A.

Viac bonusov a špeciálnych funkcií

Oproti prvej verzii má Blood Revival lepšie bonusové príležitosti. K Wild symbolu totiž pribudol Scatter symbol, ktorý so sebou prináša voľné pretočenia. Wild symbol je žolíkom a v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Jeden divoký symbol vo výhernej kombinácii výhru vynásobí x2, pri dvoch je výhra násobená x4, pri troch x8 a pri štyroch dokonca až x16. Keďže Wild symbol je v hre veľmi dôležitý, autori sa s ním pekne vyhrali. Pri pohľade naň sa vám budú ježiť chĺpky na rukách. Tie hýbajúce sa holé hlavy vytŕčajúce spod zeme vyzerajú naozaj strašidelne.

Našim tipom ako vyhrať na tomto automate je vytočanie Scatter symbolu. Je označený ako „Bonus“ a zobrazený ako okrídlený vampír. Hoci nevyzerá priateľsky, vďaka nemu môžete získať 10 freespinov. Stačí, aby ste ho vytočili minimálne 3-krát. Vo freespinovej hre dochádza k pozoruhodnému javu. Všetky symboly výhernej kombinácie zostanú po spútaní reťazami na svojom mieste a ostatné sa po re-spine znova roztočia. Takýmto spôsobom môžete výherné kombinácie rozšíriť a výrazne zveľadiť. Čo je dôležité poznamenať, žiadny z re-spinov sa neodpočítava z počtu získaných freespinov.

Progresívne Jackpoty v kasíne

Široký bonusový okruh hry uzatvárajú progresívne Jackpoty Apollo hier, ktoré sú vo väčšine kasín súčasťou slotov od tohto výrobcu. Ide o tri úrovne progresívnych jackpotov - Gold, Silver a Bronze.

Strašidelný online hrací automat Blood Revival nájdete aj v SYNOT TIP online kasíne, kde si ho môžete zadarmo vyskúšať aj v móde pre zábavu. Automat je dostupný na všetkých zariadeniach, či už je to počítač, tablet alebo mobilný telefón.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games