Blood

Blood


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Blood za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Dobrodružné strašidelné automaty
Dátum vydania: Október 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 94,4 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: môžu byť nasadené jackpoty od Apollo Games
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, násobiteľ výhry, autoplay

Keď Bram Stoker stvoril grófa Draculu, určite ani len netušil, aký fenomén spustil. Od tých čias sa svet úplne zmenil, no predstava o upíroch prakticky vôbec. Bledí, vysokí, cez deň spiaci a v noci loviaci predátori sú tu stále, aby strašili generácie nových a nových obetí. Online automat Blood od Apollo Games si z upírskej tematiky berie to najlepšie a v jednoduchom balení to hráčom servíruje ešte čerstvé a teplé.

Upíri, cesnak, a krucifix na valcoch automatu

Apollo Games pri tvorbe slotu Blood príliš nevymýšľali. Atraktívna grafika, svižný gameplay, kvalitná téma, zamiešať, pretrepať a vznikne instantný hit. Nuž, až také ružové to nie je. Na rozdiel od podobných hier ako Dracula, The Vampires, či Blood Suckers, automat Blood sa nám zdal až príliš obyčajný na to, aby dokázal zaujať dlhšie ako na pár hodín. Čaká vás 5 valcov, tri riadky a iba 5 fixných výherných línií.

Vizuál je podarený, to uznávame, grafika je zaujímavá, no na náš vkus až príliš statická. Napísali by sme, že je akási bez života a v upírskej hre nám to nepríde príliš vhodné. Ani hudba a zvuky tento dojem nevylepšujú, hoci pri nočnom hraní veru dokážu vytvoriť atmosféru, pri ktorej si radšej doma rozsvietite. Celý čas v nás stále niekde hlboko hlodal pocit, že Apollo Games to vedia robiť aj lepšie.

Úplne nadšení sme neboli ani z gameplayu. Nie je zlý, ale príde nám akýsi fádny, priemerný. Jediná, ako tak spomenuteľná funkcia je násobiteľ výhry, ktorý aktivujete vtedy, ak dokážete vymaľovať jedným symbolom viacero valcov. Ak prvé tri valce zľava budú obsahovať iba jeden symbol násobí sa výhra x3, ak 4 valce, tak x4 a pri kompletnej hracej ploche tvorenej iba jedným symbolom bude násobiteľ x5.

Bonusová bieda

Najväčšie sklamanie nám však pripravili bonusy. Jeden jediný bonus v hre z roku 2018? Uff, to berieme ako nie príliš vydarený vtip. Tým jediným vojakom v poli, ktorí sa snaží ako tak bojovať o česť je Wild symbol. Našťastie ide o expandujúci Wild. Takže akonáhle sa vám Wild symbol zobrazí kdekoľvek, rozšíri sa po celom jednom valci. Je to však len malá náplasť na to, že tu naozaj nič viac nenájdete.

Vyskúšajte si automat Blood v kasíne zadarmo

Ak máme Blood zhodnotiť, musíme byť kritickí viac ako inokedy. Áno, mohli by sme napísať, že ide o automat pre začínajúcich hráčov, ktorých nebude mýliť množstvo bonusov, alebo pri použití funkcie autoplay je stvorený na hru na viacerých automatoch súčasne. Lenže aj na to je tento automat až príliš málo nápaditý. Je to asi spôsobené tým, že od Apollo Games sme zvyknutí na lepšie hry. Napriek tomu bude dobre, ak si Blood vyskúšate, môžete tak urobiť zadarmo v slovenskom online kasíne Tipsport. Sami si urobíte názor, a možno, ak máte upírov radi, strávite v ich spoločnosti pár príjemných chvíľ.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games