Red Evil

Red Evil


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Red Evil za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Strašidelný automat
Dátum vydania: September 2022
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97 %
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra

Ak ste nábožensky založení, potom vás online výherný automat Red Evil neosloví. No ak vám výlet do pekla znie ako napínavé a vzrušujúce dobrodružstvo, tak ste na správnom mieste.

Výherný automat Red Evil od Apollo Games pozostáva z 5 valcov, pričom na každom z nich sú 3 riadky. K dispozícii je rovnako ako na automate Blood iba 5 výherných línií, no aj týmto relatívne malým počtom je to celkom slušná zábava. Za všetko môže strašidelná téma. Mohli by ste si myslieť, že tento druh prostredia v automate znamená, že ide o hru s brutálne hororovou tematikou, ale ani kotol ozdobený ľudskými lebkami či skutočný démon medzi symbolmi nemôže narušiť komiksový dojem z hry. Hudba má takmer ľudovú nôtu a skôr zabáva ako desí. Ale to občasné nepríjemné zachichotanie v pozadí nám spočiatku nebolo vôbec príjemné. Na stupnici strachu by sme tento automat určite posunuli nižšie ako napríklad taký Scary Night.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie online slotu Red Evil je rovnaké v počítačovej aj mobilnej verzii. Na mobile, samozrejme, musíte preklopiť obraz na šírku. Pod tlačidlom menu nájdete výhernú tabuľku, ktorej dominujú symboly kariet a mincí. Ďalej si tu viete nastaviť autoplay alebo vypnúť/zapnúť zvuky. Bolo by fajn, keby autori konečne vylepšili nastavenie výšky stávok. To preklikávanie na maximálnu možnú výšku stávky nám príde zdĺhavé a otravné. Proste chýba tomu možnosť dostať sa jedným klikom na maximum.

Bonusová prechádzka peklom

Väčšina hier od Apolla obsahuje dva bonusové symboly – Wild a Scatter. A Red Evil nie je výnimkou. Wildom je diablova pomocníčka, ktorá ako žolík dopĺňa alebo rozširuje výherné kombinácie. Scatterom je truhlica objavujúca sa na stredných troch valcoch. Pokiaľ ju vytočíte 3x, aktivujete bonusovú hru, ktorá vás zavedie do útrob samotného pekla. Táto prechádza vám však môže priniesť skvelé výhry, pretože si z rôznych truhlíc vyberáte pekelné odmeny.

  • 1. úroveň: Na výber máte 4 truhlice. V nich sa ukrývajú náhodné výhry v podobe 5 až 20-násobku stávky
  • 2. úroveň: Na výber máte 3 truhlice. V nich sa ukrývajú násobitele výhier k prvej úrovni 1x, 2x, 3x, 4x a 5x.
  • 3. úroveň: Na výber máte 2 truhlice. V jednej sa ukrýva náhodná výhra v podobe 50 až 150-násobku stávky, v tej druhej 0.

Ak to všetko spočítame, v bonusovej hre môžete získať najmenej 5-násobok stávky a najviac až 250-násobok stávky, čo je už naozaj veľmi pekné číslo.

Za pekelnými výhrami v online kasíne

Hracie automaty od Apollo Games môžu obsahovať aj hru o progresívne Apollo Jackpoty v troch úrovniach – bronzový, strieborný a zlatý. Hrať o ne môžete aj v slovenskom Tipos kasíne.

No nie všetky online kasína tieto jackpoty do hry Red Evil inštalujú. V niektorých iných môžete nájsť v tejto hre lokálne jackpoty konkrétneho kasína, často tiež vo viacerých úrovniach. Samozrejme musíte hrať za reálne peniaze, aby ste mohli niektorý z nich získať.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games