Way to Hell

Way to Hell


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat Way to Hell za reálne peniaze v kasíne OlyBet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Strašidelné automaty
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Mystery symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Cesta za pekelnými výhrami

Cesta do pekla. To vždy znie tak trochu desivo, ale keď uvidíte tie krásky na online automate Way to Hell od spoločnosti Adell, na strach zabudnete. Vyskúšajte si po slote Hell Mania ďalší pekelný automat. Nuda s ním rozhodne nehrozí.

Way to Hell je jednoduchý 3-valcový automat s 3 riadkami a 27 výhernými líniami. Rovnako tak to nie je zložité ani s vytváraním výherných kombinácií. Vyhrávate vtedy, ak objavíte 3 rovnaké symboly na jednej z výherných línií so začiatkom na prvom valci zľava. Na valcoch sa točia rôzne temné symboly od baranej hlavy, rozpáleného kotla až po ľudskú lebku. Medzi nimi však nájdete aj anjela v podobe usmievavej blondínky s očarujúcim hrudníkom. Za tri anjelské blondínky získate 40-násobok stávky, čo je najviac spomedzi obyčajných symbolov.

Čertovské freespiny

Na hracom automate Way to Hell sa zobrazujú dva bonusové symboly. Prvým je Mystery symbol, ktorý ak vytočíte trikrát v rámci výhernej línie, získate náhodnú výhru od 20- do 100-násobku stávky. Tým druhým je čertica s vidlami, ktorá svojím ľahkým outfitom tiež pošteklí vašu fantáziu.

Čertica je Scatter symbolom. Za jej trojnásobné vytočenie aktivujete bonusovú hru s freespinmi, ktorých počet sa pohybuje od 1 do 10. V priebehu voľných pretočení máte možnosť po každom nevýhernom spine vybrať ľubovoľný valec, ktorý sa opätovne roztočí. Každú výhru, okrem tých vo freespinovej hre, môžete podľa uváženia zdvojnásobiť. Slúži na to špeciálna funkcia Gamble (Risk). Musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Po nesprávnom tipe však o celú výhru prídete. Ak nechcete toľko riskovať, výhru si rozdeľte. S jednou polovicou pôjdete do risku, tá druhá vám ostane na konte.

Zahrajte si Way to Hell v kasíne Olybet.sk

Čo sa týka progresívnych Jackpotov na automate Way to Hell, nie všetky kasína ich do hry nasadzujú. Pokiaľ si zakladáte na tejto možnosti, vopred si overte, či ich má vaše obľúbené kasíno sprístupnené. Ste pripravení na pekelnú cestu za výhrami? Vyskúšajte si tento online slot v slovenskom kasíne Olybet.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Adell