After Dark

After Dark


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat After Dark za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Dobrodružné automaty, strašidelné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5 pevných výherných línií
Výhernosť (RTP): 95 - 97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: expandujúci Wild symbol, multiplikátor, autoplay, zrýchlená hra

Príšerné zákutia automatu prné napätia

Hrací automat After Dark nás hneď po zapnutí upútal svojou strašidelnou atmosférou. Jednotlivé symboly, ktoré na ňom nájdete, vyzerajú skutočne hrozivo, a túto atmosféru skvele dotvára rámus točiacich sa valcov, jačanie expandujúceho Wild symbolu či epické tóny pri dosiahnutí výhernej kombinácie. S touto mašinkou vyšiel na trh E-Gaming a rovnako ako pri ich ďalšej hre Wild Cookies, aj tu narazíte na zaujímavo spracovanú grafiku. Princípu hry a bonusom porozumiete veľmi rýchlo.

Online slot After Dark pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a vyhrať môžete vďaka piatim pevným výherným líniám. Všetky výherné kombinácie musia tradične začínať vľavo a pokračovať doprava. Nájdete tu symboly Upíra, Netopiera, Vranu, Kozu i Mačku. Ale aby sme vás len nestrašili, uvidíte tu aj číselné a písmenkové kartové znaky (9, 10, J, Q, K, A). Aj keď je na tomto automate menej výherných línií (čo je tak trochu škoda), maximálna výhra, ktorú si môžete vytočiť, je až 500-násobok stávky. Tú vám prihrá práve symbol Upíra, ak sa zjaví vo výhernej línií na všetkých valcoch. Na online mašinke After Dark je k dispozícii aj funkcia autoplay a zrýchlená hra.

Herné bonusy: V jednoduchosti je krása

Veľkého množstva bonusov sa vo výhernom slote After Dark nedočkáte, no zabezpečiť parádne výhry vedia aj tie existujúce vskutku dokonalo. Wild symbol zaujme vašu pozornosť hneď, ako ho prvýkrát na valcoch vytočíte. Že prečo? Pretože je zo všetkých symbolov najhrôzostrašnejší. Zobrazujú sa na ňom krvou zaliate zuby predátora. Strach mať však nemusíte ani keď s revom expanduje na všetky riadky. Nahradí symboly na všetkých výherných líniách, vďaka čomu môžete získať viacero výherných kombinácií.

V tomto slote nájdete aj obľúbený násobiteľ. Výhry za symbolmi 9, 10, J a Q sú tu totiž ešte niekoľkonásobne navýšené extra multiplikátorom.

Zaujal vás výherný automat After Dark? Vyskúšajte si ho v kasíne

Kto sa bojí, nech nechodí do lesa. Tak znie jedno známe príslovie, avšak pri hraní online automatu After Dark sa ničoho obávať nemusíte. Akurát tak toho, že by na vašom účte pristála nejaká parádna sumička. Ak si nie ste celkom istý, či ísť do tejto hry naostro, zahrajte si ju najskôr úplne zadarmo v online Tipsport kasíne. I keď niekde na chate v tme a pred spaním by som ju asi neskúšal...

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming