Nightmare Squad

Nightmare Squad


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Online hra Nightmare Squad zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne Tipsport.
Hraj výherný automat Nightmare Squad za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Extra divoký symbol, Scatter symbol, Mystery Symbol, freespiny, automatická hra

Bojíte sa? Valce automatu Nightmare Squad radšej neroztáčajte

Na úvod jedna dôležitá otázka. Keď započujete slovo „horor“, čo vo vás vyvolá? Najradšej by ste sa zakuklili do perín a v televízii pustili hlučnú komédiu, alebo by ste sa do jeho pozerania bez váhania pustili? Pokiaľ patríte do prvej kategórie, nasledujúci hrací online automat vám príliš neodporúčame. Mohli by sa dostaviť neželené nočné mory. Naopak, online automat Nightmare Squad odporúčame fanúšikom strašidelných príbehov plných desivých postáv. Poďme si ho v krátkosti predstaviť.

Nightmare Squad je 5-valcový online výherný automat so 4 riadkami a 20 fixne danými výhernými líniami od spoločnosti e-gaming. Výherné kombinácie na ňom ako zvyčajne platia v jednom smere – zľava doprava. Pri viacerých výherných kombináciách na jednej línii platí iba tá najvyššia. V prípade vytočenia niekoľkých výherných kombinácií na viacerých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta. Na valcoch sa točia základné symboly v podobe kartových znakov, no stretnete sa aj so strašidelnými postavičkami ako Krvavá Mary, Frankenstein, Fester a Casper. Tie dopĺňajú ešte dva špeciálne symboly - náhrobný kameň a vyschnutý strom pri splne mesiaca.

Slušná porcia bonusov

Wild symbolom je symbol fúzatého chlapíka v klobúku. Volá sa Fester a nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Scatter symbolom je náhrobný kameň. Po jeho 3-násobnom vytočení sa aktivuje bonusová hra s 10, 20 alebo 30 freespinami. V hre s voľnými pretočeniami sa objavuje aj ďalší Wild symbol – Extra divoký symbol. Na tento symbol môže byť vo freespinovej hre premenený jeden alebo viac symbolov.

Strom s pozadím mesačného splnu je Mystery symbol. Pokiaľ sa vám ho na výhernom automate Nightmare Squad podarí vytočiť minimálne 3x bez ohľadu na pozície na valcoch, spustí bonusovú funkciu s náhodnou výhrou v rozmedzí minimálnej a maximálnej možnej výhry v rámci aktuálnej stávky. A to je de facto celá bonusová výbava automatu. My sme s ňou boli spokojní, no musíme úprimne napísať, že do bonusovej hry s freespinami sa nám nedarilo až tak často dostať, ako by sme si predstavovali. Možno vám to pôjde lepšie, treba Nightmare Squad vyskúšať. Citeľne nám chýbala funkcia Gamble (Risk), vďaka ktorej je možné niekoľkokrát znásobiť svoje výhry.

Automat Nightmare Squad v kasíne Tipsport.sk aj zadarmo

Časom na nás samotná hra nepôsobila až tak desivo ako na jej začiatku. Postupne nám všetky tie postavičky pripadali vtipné a zábavné. Veď posúďte sami. Hrací automat Nightmare Squad nájdete v slovenskom online kasíne Tipsport.sk, kde je možnosť hrať aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming