Frozzy Fruits

Frozzy Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Frozzy Fruits za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: e-gaming
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 1, 3 a 4 riadky
Výherné línie: 12/36
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výhier, automatická hra

Vystúpte zo stereotypu a skúste si nevšedný online výherný automat Frozzy Fruits. Už pri prvom pohľade na neho vám bude jasné, že ide o neštandardný typ, ktorý majú na svedomí českí vývojári hier z e-gaming. Pýtate sa, či sa niečo dá vyžmýkať zo zamrznutého ovocia? Ale dá. A my vám veľmi radi prezradíme ako na to.

Neobvyklá skladba hracieho automatu

Online hrací automat Frozzy Fruits púta pozornosť predovšetkým svojou „prazvláštnou“ skladbou. Obsahuje totiž 5 valcov s rôznym počtom symbolov na jednotlivých riadkoch. Na prvom a piatom valci sa nachádza iba jeden symbol, na druhom a štvrtom valci sa točia tri symboly, no a na prostrednom teda treťom valci sú symboly štyri. V podstate ide o akúsi diamantovú maticu. S variabilným počtom symbolov na valcoch ste sa už mohli stretnúť na hracom automate Dazzle me. S tým úzko súvisí aj počet výherných línií. Hra má v prípade 3 výherných symbolov 12 výherných línií, v prípade 4 alebo 5 výherných symbolov ide o 36 výherných línií. Výherné kombinácie platia v jednom smere a to zľava doprava. Musia sa zreťaziť, čo znamená, že minimálne tri rovnaké symboly nesmie preťať žiadny iný symbol.

Výherný automat Frozzy Fruits je postavený na ovocnom dizajne, čo v podstate prezrádza aj jeho názov. Jednotlivé symboly sú vsadené do kociek ľadu, čo celej hre dodáva mrazivý nádych. Automat vás teda príjemne osvieži počas letných horúcich dní. Okrem tradičných ovocných symbolov čerešní, citrónov, pomarančov, sliviek, hrozien a melónov sa na valcoch točia aj zvonček a sedmičky. A práve dva tieto symboly majú v hre vyššie odmeny. Za zobrazenie troch, štyroch alebo piatich zvončekov získate 16-, 32- a 80-násobok stávky. 20-, 40- a 100-násobok stavenej sumy dostanete za vytočenie troch, štyroch alebo pitiach sedmičkách.

Divoký symbol s násobiteľom x81

Hoci ovocná klasika pri online výherných automatoch môže predznamenávať nudu, pri Frozzy Fruits to až tak neplatí. Môže za to najmä Wild symbol s funkciou multiplikátora, ktorý má v sebe zabudovaný aj slot Multi Diamonds 81. Divoký symbol sa točí iba na prvom a piatom valci a v pozícii žolíka dokáže nahradiť chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Získanú výhernú kombináciu navyše dokáže znásobiť ľubovoľným násobkom od x1 až po x9. Z toho logicky vyplýva, že pri dvoch divokých symboloch môžete svoju výhru navýšiť až 81-krát. A to už je celkom slušná cifra, pravda? To je však čo sa týka bonusovej ponuky všetko. Mohlo by sa zdať, že je dosť chudobná, no divoký symbol s funkciou násobiteľa výhier vie na valcoch narobiť poriadny vietor. Ak by sa vám to predsa len málilo, jednoducho zmeňte podnebie. Treskúcu zimu zameňte za horúcu mexickú fiestu a zahrajte si automat 243 Mexicana, ktorý obsahuje ešte viac bonusov.

Hrajte Frozzy Fruits v online kasíne

Pokiaľ sa rozhodnete zahrať si online výherný automat Frozzy Fruits v slovenskom online kasíne Double Star, ste v hre o jednej z platformových progresívnych Jackpotov – Gold, Silver a Bronze. Hodnoty všetkých troch priebežne narastajú a zobrazené sú priamo nad valcami.

Hrací automat Frozzy Fruits nás veľmi príjemne zabavil a užili sme si s ním veľa zábavy. Ak vás predošlé riadky zaujali a radi by ste si ho vyskúšali i vy, roztočte jeho ľadové valce v online kasíne. Rovnako dobre sa vám bude hrať na počítači, na tablete i na mobile.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming