81 Frutas Grandes

81 Frutas Grandes


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat 81 Frutas Grandes za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95,12 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výhier, automatická hra

Hoci už dnes mnoho hráčov vyhľadáva moderné online automaty s prepracovanými funkciami a nadupanou grafikou, niekedy je fajn zaspomínať na staré dobré symboly ovocia, ktoré vás katapultujú do dávnych čias. Časy, kedy hráči poznali maximálne ovocné online automaty, vám zaiste pripomenie hrací automat 81 Frutas Grandes od spoločnosti Tom Horn.

Ako získať 160-násobok stávky

81 Frutas Grandes je 4-valcový výherný automat s 3 riadkami a 81 výhernými líniami, ktoré sú fixne dané a ich počet je nemenný. Výherné kombinácie platia zľava doprava so začiatkom na prvom valci zľava, čiže inak ako na obojsmernom slote Hot'n'Fruity. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú.

Tento online hrací automat obsahuje osem štandardných symbolov – čerešňa, hrozno, slivka, pomaranč, citrón, melón, zvonček a červená sedmička. Ak vytočíte tri alebo štyri rovnaké symboly na susedných valcoch, vyhrávate. Výška výhry závisí od symbolu, ktorý kombináciu vytvoril. Najviac, až 160-násobok stávky, získate za štyri červené sedmičky.

Wild symbol s multiplikátorom

Výherný automat 81 Frutas Grandes má len jeden bonusový symbol. Wild symbolom je do červena zafarbený drahokam s číslovkou 81 a v hre plní dve špeciálne funkcie. Prvou je žolík, ktorý v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Tou druhou funkciou je jeho multiplikačná schopnosť. Keď je Wild symbol súčasťou výherného komba, výhra sa vynásobí x2. Ak sú to dva Wildy, výhra sa zvýši x4, zatiaľ čo tri Wildy vo výhernej kombinácii vynásobia výhru rovnako ako pri 81 Vegas Multi Fruits x8. Vedeli by sme si tu predstaviť aj funkciu Gamble, no tú autori do tohto slotu nezačlenili. Škoda.

81 Frutas Grandes nájdete v online kasíne, na etipos.sk

Mohlo by sa zdať, že 81 Frutas Grandes je ďalším vydareným online automatom od Tom Horn Gaming, no nie je pre každého. Ak ste však typ hráča, ktorý uprednostňuje jednoduché sloty, môže byť pre vás ideálny. Zahrať si ho môžete v online kasíne na eTipos.sk, dokonca na skúšku aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn