Book of Spells

Book of Spells


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Book of Spells za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 96,13%
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, expandujúci špeciálny symbol, Gamble (Risk), automatická hra

Vstúpte do sveta čarov, kúziel a čiernej mágie. Na online výhernom automate Book of Spells od spoločnosti Tom Horn Gaming si môžete pri troche šťastia vykúzliť svoje vytúžené výhry. Zmocnite sa čarodejkinej knihy kúziel na etipos.sk online casine a pustite sa do toho.

V hre až 5 000-násobok stávky

Hrací automat Book of Spells má identickú skladbu ako obľúbený púštny slot The Secret of Ba. Symboly sa teda zobrazujú na 5 valcoch a 3 riadkoch, pričom výherné kombinácie budete hľadať na 9 výherných líniách. Tie si môžete rovnako ako na automate Amazons' Wonders nastaviť ľubovoľne podľa seba. Platí tu klasický systém vyplácania výhier. Pri kartových symboloch musíte vytočiť minimálne tri rovnaké znaky, pri hodnotnejších symboloch klobúka, pohára, kotlíka a čarodejnice vám postačia dva. Výherná kombinácia musí vždy začínať od prvého valca vľavo a neprerušovane pokračovať opačným smerom. Pohľad na výhernú tabuľku vás poteší, lebo napríklad za vytočenie 5 symbolov čarodejnice vyhrávate až 5 000-násobok stavenej sumy.

Freespiny a expandujúci symbol

Čo by to bol za kúzelný automat bez bonusov a špeciálnych funkcií. Na online slote Book of Spells ich je niekoľko. Symbol knihy je Wild aj Scatter symbolom zároveň. Ako divoký symbol supluje chýbajúce znaky vo výhernej kombinácii. Ako Scatter symbol aktivuje 10 freespinov a to vtedy, ak symbol knihy vytočíte minimálne 3x kdekoľvek na valcoch.

V bonusovej hre s voľnými pretočeniami dochádza k špeciálnemu javu, s ktorým ste sa mohli stretnúť aj na Book of Secrets 6. Automat pred štartom freespinov vyžrebuje jeden náhodný symbol a označí ho za špeciálny. Zvolený špeciálny symbol počas freespinov expanduje po celom valci, avšak iba vtedy, ak môže vytvoriť ďalšie výherné kombinácie. Nespornou výhodou je, že výherné kombinácie zo špeciálnych symbolov sa vyhodnotia nezávisle od toho, či sú susediace alebo začínajú na prvom valci zľava. Ak máte radi napätie, svoje výhry môžete cez funkciu Gamble (Risk) navýšiť. Ako zvyčajne stačí uhádnuť farbu zakrytej karty. Výhry sa po správnom tipe zdvojnásobí, po nesprávnom o celú prídete.

Book of Spells aj zadarmo a na mobile

Online hrací automat Book of Spells nájdete aj v ponuke slovenského online kasína eTipos.sk, kde máte možnosť vyhrať aj niektorý z troch progresívnych Jackpotov. Ak neradi riskujete a držíte sa pravidla „dvakrát meraj a raz rež“, Book of Spells si môžete vyskúšať na začiatok úplne zadarmo. A keď sa uistíte, že vám dokonale sadol, skúste si kúzelné výhry vyčarovať aj za reálne peniaze. Na záver už len dodáme, že čarovať na tomto automate môžete aj prostredníctvom svojho mobilu, pričom pravidlá sú rovnaké ako v počítačovej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn