Amazons' Wonders

Amazons' Wonders


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Amazons' Wonders za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Október 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95,12 % (v kasínach môže byť nastavená rôzne, od 88,12% do 97,95%)
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele stávok, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Získajte si priazeň bojovných Amazoniek

Krásne, zvodné a nebezpečné. Vzrušujúce dobrodružstvo servíruje hráčom relatívne nový online výherný automat Amazons' Wonders od Synot Games, kde vám spoločnosť budú robiť štyri bojovné Amazonky. A je úplne jedno, či sa vám páčia viac blondínky, červenovlásky, brunetky alebo čiernovlásky. V hre sa totiž objavujú všetky. Niečo vám to pripomína? So štyrmi Amazonkami v dažďovom pralese ste sa mali možnosť stretnúť na automate Amazon's Battle od EGT. Získajte si ich priazeň a ony vás odmenia výhrami.

Online automat Amazons' Wonders je vyskladaný do 5 valcov a 3 riadkov. A rovnako ako na online slote Path of Valkyrie si počet výherných línií viete nastaviť podľa seba. Hrať môžete s 1, 5, 10, 15, 20, 25 alebo 30 výhernými líniami. Na nich platia výherné kombinácie iba zľava doprava. Pri všetkých symboloch okrem svetlovlasej a červenovlasej Amazonky musia výhernú kombináciu tvoriť minimálne tri symboly. V dvoch spomínaných prípadoch na to postačia aj dva. Ak nerátame bonusové symboly, blondínka a červenovláska majú v hre najvyššie odmeny. Za blondínku so sekerou v ruke a červenovlásku s lukom a šípmi získate 4-, 10-, 20- a 50-násobok stavenej sumy. Za brunetku s mečom a čiernovlásku s oštepom zase 8-, 15- a 40-násobok stávky. Tieto symboly ďalej dopĺňa zakrádajúci sa jaguár a kartové znaky s nižšími odmenami.

Grafika hry Amazons' Wonder je príjemná a vôbec neruší. Pri vytvorení výhernej kombinácie sa znaky dajú do pohybu a Amazonky predvedú svoje bojové náčinie. Zvukové efekty pekne dopĺňajú herný zážitok a ešte viac oživujú tému z pralesu.

Freespiny s násobiteľmi stávok

Bonusy na automatoch od Synot Games sú až na pár výnimiek zväčša rovnaké. Podobne ako 243 Mexicana, aj online výherný automat Amazons' Wonders obsahuje geniálnu kombináciu: Wild symbol, Scatter symbol a freespiny spojené s násobiteľmi stávok.

Divokým symbolom je kôň v zbroji a ide o najvyššie hodnotený symbol. Získať za neho môžete rovný 1000-násobok stavenej sumy. Okrem toho supluje ako žolík chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Scatter symbolom je štít s hlavou leva a objavuje sa na stredných troch valcoch (spolu 9 pozícií). Jeho úlohou, teda ak splníte potrebné podmienky, je aktivácia voľných pretočení. Aby ste ich obdržali, musíte tento znak vytočiť minimálne sedemkrát. Platí:

  • 7x Scatter symbol = 7 freespinov + 2-násobok stávky
  • 8x Scatter symbol = 15 freespinov + 5-násobok stávky
  • 9x Scatter symbol = 30 freespinov + 10-násobok stávky

Po využití posledného freespinu sa vrátite do základnej hry. Každú nadobudnutú výhru je možné niekoľkokrát zdvojnásobiť a to prostredníctvom funkcie Gamble (Risk). Pre plynulú hru môžete aktivovať automatickú hru (autoplay) s rôznymi možnosťami vrátane točenia „donekonečna“.

Možnosť získať progresívny Jackpot

Online automat Amazons' Wonders ukrýva v niektorých kasínach aj obľúbené Synot progresívne Jackpoty. Štyri progresívne úrovne sú reprezentovaná symbolmi Diamond, Gold, Silver a Bronze. Šanca na získanie sa zvyšuje s vyššími stávkami, no reálnu šancu má akákoľvek kvalifikovaná stávka. Priebežné zostatky všetkých Jackpotov sú zobrazené priamo nad valcami.

Hrací automat Amazons' Wonders je postavený na mytologickom príbehu. Zavedie vás do neprebádaného dažďového pralesa, kde vláda prináleží nevyspytateľným Amazonkám. Získajte si ich priazeň a ony sa vám zaiste odvďačia v podobe atraktívnych výhier. Amazons' Wonders nájdete aj v slovenskom online kasíne na slovmatic.sk, kde si ho môžete vyskúšať na začiatok celkom zadarmo, pokojne aj na mobile.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games