Path of Valkyrie

Path of Valkyrie


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherný automat Path of Valkyrie za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP):
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné spiny, funkcia RISK/GAMBLE

Online hracích automatov s mytologickou tematikou nie je na trhu vôbec málo a hráči inklinujúci k tomuto žánru sa určite nemajú načo sťažovať. Len prednedávnom sme vám predstavili výherný automat Thunderstuck II, ktorý si získal priazeň množstva hráčov. Jeho hlavnou témou sú nordickí bohovia Odin, Loki či Thor, no krásne a nebezpečné Valkýry sú na ňom odsunuté trošku do úzadia.

Krásnych Valkýr sa netreba báť

Spoločnosti BETINSIGHT síce nemá v portfóliu desiatky či stovky hier ako konkurencia, no ich kúsky sú dokonale spracované. Či už ide o hrateľnosť, grafické prevedenie alebo hudbu. Ako už samotný názov automatu Path of Valkyrie napovedá, ústrednými postavami valcov sú Odinove oddané bojovníčky – Valkýry. Tie majú uvedené vo výplatnej tabuľke najvyššie možné výhry (5x symbol Valkýra znamená výhru tisícnásobok stávky).

Online výherný automat Path of Valkyrie, ktorý nájdete v ponuke automatových hier na eTIPOS.sk, tvorí 5 valcov, 3 riadky a 9 volitelných výherných línii. Výherné kombinácie tak ako zvyčajne platia zľava doprava. V prípade viacerých výherných kombinácii na jednej výhernej línii platí iba tá najvyššia. Ak je na výherných líniách viacero výherných kombinácii, výhry sa sčítavajú.

Bonusov nie je ani málo, ani veľa

Online slot Path of Valkyrie síce nedisponuje nejakými extra odvážnymi bonusovými možnosťami, no beztak sme pri ňom dokázali stráviť dlhý čas. Jednoduchá a čistá hrateľnosť, funkcionalita, neprečačkaná grafika a skvelý výber hudby. To sú atribúty, ktorými si nás táto hra získala.

Vráťme sa však k spomínaným bonusom, keďže tie sú dôležitým pilierom každého online výherného automatu. Valce Path of Valkyrie ponúkajú oba základné typy bonusových symbolov.

Wild symbol je v hre zobrazený ako vikingský bojovník a má funkciu žolíka. Nahrádza chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Okrem toho tento symbol vytvára samostatnú výhernú kombináciu (pri počte 2 a viac).

Scatter symboly v hre vystupujú ako 3 plachetnice (modrá, červená a zelená). Za 3 plachetnice kdekoľvek na valcoch získavate 10 freespinov. Počas voľných otočiek môžete získať ďalšie freespiny.

Po každej výhre máte možnosť svoju nadobudnutú výhru niekoľkokrát znásobiť pomocou funkcie Gamble/Risk. Po kliknutí na tlačidlo (vpravo dole) sa presuniete do novej obrazovky, kde je vašou úlohou uhádnuť farbu zahalenej karty. Ak trafíte, výhra sa zdvojnásobí. Nesprávny tip znamená koniec, návrat k valcom a stratu výhry. Násobenie výhry je možné až 5x.

Všetko o automate aj v našom videu

Automat Path of Valkyrie pre VIP hráčov aj na eTIPOS.sk

Ak ste už prišli do kontaktu s hrami Dizzy Hot či Lunar Amulet z dielne BETINSIGHT, valce automatu Path of Valkyrie vás ničím iným a novým neprekvapia. Ide o totožný štýl a princíp hrania, rovnako možnosť hrania s vysokými stávkami – až 450 eur na jedno otočenie valcami pri 9 výherných líniách. Vydajte sa na cestu do mrazivého severu, ktorý je pod nadvládou nebezpečne krásnych Valkýr. Pokiaľ ich zastihnete v období mieru, neváhajte na ne vsadiť zopár eur a skúsiť zatočiť valcami.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games