Lucky Diver

Lucky Diver


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherný automat Lucky Diver za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, Gamble (Risk)

Poklady na dne mora

Kde všade ste sa ocitli, ak ste sa vydali hľadať megalomanské výhry na online hracích automatoch? Určite ste už skúšali roztočiť klasiku, pátrali po pokladoch v Egyptskej púšti, alebo sa pýtali na cestu za výhrami rozprávkových bytostí. A čo tak nasadiť si potápačskú výstroj a ponoriť sa hlboko pod morskú hladinu? Aj tam sa predsa nachádzajú ukryté poklady. Ste pripravení na podmorské dobrodružstvo s online hracím automatom Lucky Diver? Veríme, že sa budete mať šťastie a nejaký poklad z morského dna vylovíte.

Výherný automat Lucky Diver zostrojila spoločnosť Betinsight. Je to 5-valcový slot s 3 riadkami a maximálne 9 výhernými líniami. Výherné kombinácie platia v jednom smere a to zľava doprava. Skladať sa musí minimálne z troch rovnakých symbolov, no pri symbole deviatky, truhlice, potápačských plutiev, divokého a Scatter symbolu vám postačia dva. Pokiaľ sa vám podarí vytočiť viacero výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách, všetky výhry sa sčítajú. Automat po grafickej stránke pôsobí veľmi príjemne, na pozadí je vidieť morskú hladinu s perifériou tropického ostrova. Zvuky sme si však po čase vypli, prišli nám trochu retro.

Ako získať 9000-násobok stávky

Na automate Lucky Diver je hneď niekoľko atraktívnych bonusových symbolov, vďaka ktorým si prídete na zaujímavé výhry. Tým prvým je Wild symbol v podobe sympatickej a usmiatej potápačky. V prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii a prípadnú výhru automaticky zdvojnásobí rovnako ako tomu bolo pri e-gaming hre Treasures of Asgard. Okrem to ide o symbol s najvyššou hodnotu v hre. Za potápačku môžete získať 10, 250, 2500 a 9000-násobok stávky. Druhým bonusovým symbolom je Scatter. Je ním hviezdica a okrem toho, že dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu, aktivuje i voľné pretočenia. Za minimálne 3x Scatter symbol získate 15 freespinov. Aby toho nebolo málo, počas freespinovej hry sú všetky nadobudnuté výhry automaticky strojnásobené a je možné ich opätovne získať. Solídnu bonusovú výbavu automatu Lucky Diver uzatvára obľúbená funkcia Gamble (Risk), čo znamená, že každú výhru môžete skúsiť ešte zdupľovať. Stačí, ak uhádnete farbu zakrytej karty a výhra sa zdvojnásobí. Hoci ide o riziko, že o výhru po nesprávnom tipe môžete stratiť, tejto funkcii sa len ťažko odoláva.

Ak sa rozhodnete zahrať si hru Lucky Diver v slovenskom online kasíne eTipos.sk, k dispozícii budete mať aj atraktívne progresívne Jackpoty – Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty neustále narastajú a zobrazené sú priamo nad valcami. Aby ste získali niektorý z tučných Jackpotov, závisí len a len od šťastia.

Neriskujte hneď, skúste si Lucky Diver zadarmo

Ak vám naša recenzia nestačila, online výherný automat Lucky Diver si v online kasíne najskôr omrknite bez vkladu a najmä bez akéhokoľvek rizika. Vyskúšajte si ho na počítači, na tablete i na mobile. Hrá sa rovnako dobre na všetkých zariadeniach. Pokiaľ sa však pod morskú hladinu vydáte „naostro“, želáme veľa šťastia v hre a čo najviac uloveného pokladu.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games